Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben könnyen el lehet...

Győrben könnyen el lehet helyezkedni közgazdász vagy jogász diplomával?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Könnyen nem hiszem, Pestnél legalábbis nem könnyebben. Ha jó referenciáid vannak, azért lehet esélyed.


Jogászként manapság pályakezdőként meg főleg nem egyszerű érvényesülni, amennyire én tudom.

2016. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ilyen diplomákkal sehol nem lehet könnyen elhelyezkedni, ha a szakmádban szeretnél maradni. Persze ha egy megszállottként végzed el az egyetemet és sok plusz tudással, specializációval teszed magad különlegessé, helyesen írsz, számolsz, esetleg már az egyetem mellett is vállalsz munkát és fel tudsz mutatni tapasztalatot, az könnyíthet a dolgon. De sajnos ilyen tömegszakmát tényleg csak akkor érdemes választani, ha bele tudsz adni apait-anyait.
2017. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Győrről konkrétan nem tudok nyilatkozni, de nem értem miért mondja mindenki ennyire határozottan, hogy közgazdászként sehol sem könnyű elhelyezkedni. Vidéken valamelyik kisebb főiskola turizmus-vendéglátás diplomájával elhiszem, hogy nehéz, de aki Corvinuson vagy BGE-n végzett az a fővárosban biztosan nem fog éhenhalni, sőt...
2017. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Győrben igen, sokkal könnyebben mint Pesten, jogász diplomával.


Győrben van pl itélőtábla, törvényszék, járásbíróság is.

2017. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!