Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit gondoltok bizonyos...

Ti mit gondoltok bizonyos munkakörök elvárásáról, hogy a munkavállalónak vinnie kell egy már meglévő, fix, lehetőleg minél nagyobb ügyfélkört is? Nem igazságtalan, hogy cserébe jelentéktelen összeggel akarják kiszúrni az ember szemét?

Figyelt kérdés
Például egy közúti szállítással foglalkozó cég esetén vigyem oda a saját ügyfélkörömet (azaz ismerőseimet, például termelők, szülők ismerőseinek kis cégei, haverok, barátok kis cégei stb.), majd a munkáltató kiszúrja a szememet holmi alamizsnára se való 120-140 ezer forinttal azt éreztetve, hogy örüljek, hogy még ennyit is kaptam (merthogy "mennyire nem megy a cégnek"), miközben a cég nekem köszönheti az ügyfelek nagy részét, akikről jobb esetben akár milliókat is lekaszál? Értem én, hogy az élet igazságtalan, gonosz, meg mindenki lehúz mindenkit, de ezek az apróságok nem pofátlanságok, és a másik embertársunk totális elnyomása, semmibevétele, megalázása?
2016. ápr. 27. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom mi lesz ezzel az országgal. ha megkérdezik, hogy: "-Magyar vagy?!" nem tudom mit válaszoljak... hogy "-Igen, sajnos." vagy "-Igen, még az." ;(
2016. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is pofátlan, hogy az álláshoz elvárás: diploma, angol nyelv felsőfokon, jogsi, saját autó. Ezért kapsz nettó 120at, de te mész ki a saját autóddal a saját benzineddel az ügyfelekhez. :-)
2016. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ipkisz Láb, az az opció nem jutott eszedbe, hogy azt mondod, hogy nem? Én is kaptam már képtelen ajánlatokat, ki is röhögtem őket...
2016. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom rola, hogy ha epp jo kedvem lenne szimplan hatat forditanek ha rossz akkor elmagyaraznam neki hanyas a kabat :)

Ez hulladek legalja..ilyennel franc vesztegetne az idejet :)

2016. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy komolytalan ajánlat, nem kell vele foglalkozni.
2016. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!