Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak még ezek a kommunista...

Vannak még ezek a kommunista stílusú irodai munkák?

Figyelt kérdés
Tudjátok mire gondolok! Sok ember, kényelmes munkatempó, állandó munkaidő, biztos állás. Ismertek ilyet vagy valakit aki ilyen helyen dolgozik?
2016. ápr. 30. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Kb. az egész államigazgatás és a közszféra (kb. orvosok kivételével) ilyen.


Ismerem onnan pár embert, sírtak ríttak folyamatosan, hogy mennyire sok a meló, sok a stressz, nagy a terhelés, semmire sincs idejük... Átváltottak a versenyszférába, sikítva menekült mind vissza a közszférába, mert rájöttek, hogy az a nagy "leterhelés" a valóságban totális here vere egy versenyszféra céghez képest.

2016. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Egyetértek az előttem szólóval. Én dolgoztam ilyen helyen egy ideig. Nagyon nehéz ilyen helyekre bekerülni. Nem számít, hogy miattad áll egy egész cég, mert nem tudod elvégezni a munkádat, ha te valakinek a valakije vagy onnan.
2016. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyen helyen dolgozok, vagyis bent vagyok, sok ember, ultra kényelmes munkatempó, már ha egyáltalán van munka, állandó hivatali munkaidő.

Ilyen az egész államigazgatás.

2016. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor te nagyon jó helyen vagy, utolsó... én egy 60ezres város adóosztályán vagyok, teljesen egyedül a helyi adókra :( Már az is jó lenne, ha nem heti ötször, hanem csak négyszer kellene ráhúznom 1,5-2 órát, mert ha belefogok valamibe, csörög a telefon, jön egy hipa-bejelentkezés, stb :(

HAtan voltunk, aztán ahogy elmentek nyugdíjba meg szülni, nem engedtek a helyükre embert felvenni...

2016. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!