Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyi edzői végzettséggel...

Személyi edzői végzettséggel alkalmaznak sportegyesületek/sportvállalkozások erőnléti edzőként főállásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valahonnét értesültem arról, hogy személyi edzői végzettséggel is alkalmaznak erőnléti edzőket sportkluboknál, főállásban. Az lenne a kérdésem, hogy ez igaz-e? Ha igen, akkor még annyi lenne a kérdésem, hogy általában mennyit fizetnek egy erőnléti edzőnek havonta kb.?



2016. máj. 1. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen én ismerek olyat aki egyesületnél is dolgozik , azt nem tudom mennyit keres. De! Általában nagyobb egyesületek engedhetik meg ezt maguknak és ők is az olyan edzőket választják akiknek már van valami nevük. Szóval nem lehetetlen csak nem árt ha mellette van más is és minél jobban képzed magad minél több tapasztalatod van annál nagyobb esélyed. Na és persze a kapcsolat építés sem árt.
2016. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!