Mivel tudom igazolni?

Figyelt kérdés
8 hónapot dolgoztam vállalkozóként egy biztosítónál. Most regisztrálni szeretnék a Munkaügyin. Ez munkaviszonynak számít-e és ha igen, mivel tudom igazolni? Kapok-e utána álláskeresésit?
2010. ápr. 11. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaadtad a vállalkozói igazolványod? Ha a vállalkozói járulékot befizetted, akkor jogosult vagy az álláskeresési segélyre (mivel nem volt 365 nap járulékszerző jogviszonyod, de volt legalább 200) A vállalkozási papírjaiddal, amik igazolják, hogy mikortól meddig voltál vállalkozó mehetsz a munkügyibe. Azt hiszem, kell egy igazolás az APEHtól, hogy befizetted a váll.járulékot.
2010. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vállalkozóit visszaadtam viszont a járulékfizetéssel voltak gondok úgyh gondolom pénzt nem kapok majd.
2010. ápr. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!