Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest diákmunka, szállás?

Budapest diákmunka, szállás?

Figyelt kérdés

Budapesten tud valaki nyárra valamilyen jó diákmelót ahol szállást is biztosítanak.


Vagy valami jó melót(magas fizetés vagy jó légkör), és mellé esetleg valami szállást tud valaki ajánlani?



2016. jún. 6. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mesevilágban élsz.
2016. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence87 ***** válasza:

Előző: ha nem tudsz értelmeset hozzászólni, akkor miért szemeteled tele az oldalt?


Én erről tudok: [link]


Igaz, ez McDonalds, de adnak szállást is, viszont 1 évig kell náluk dolgozni, szóval csak nyári munkához nem jár szállás.


Valószínűleg ilyen diákmunka nem nagyon van, ahhoz hosszú távra kéne elköteleződnöd, hogy szállást is adjon a munkáltató.

2016. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg ilyen diákmunka nem nagyon van, ahhoz hosszú távra kéne elköteleződnöd, hogy szállást is adjon a munkáltató."



Elmondtad azt amit én is, csak másképp, szóval nem értem mi bajod.


első voltam

2016. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence87 ***** válasza:
De én próbáltam megoldást is ajánlani. Ez alapján még akár létezhet is ilyen diákmunka, ha utána ottmarad a cégnél, nemcsak nyáron csinálja.
2016. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2016. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de szerintetek nem találnának Budapesten elég diákmunkaerőt? Minek fizetnének még szállást is, mikor helybeli embereket is találnak bőven? Nem ellenségük ők a pénzüknek.
2016. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!