Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen végzettséggel és "tudáss...

Ilyen végzettséggel és "tudással" mekkora lenne egy reális bérigény?

Fordító és tolmács végzettségemet tavaly szereztem angol és német nyelvvel. Tapasztalatom még nincs, de egy olyan munkára jelentkeztem, ahová főképp a nyelvtudásom miatt kellenék, nem a végzettség miatt. Annyi van kikötve, hogy a jelentkezőnek legyen főiskolai vagy egyetemi végzettsége és tárgyalóképes nyelvtudása. Pénteken megyek állásinterjúra egy vidéki (értsd: nem budapesti) céghez. Sokat gondolkoztam azon, hogy ha kérik a bérigényemet, akkor mekkora összeg lenne reális?

2016. jún. 7. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörben?
2016. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
140-150.000 nettó.
2016. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutatás elemző munkakörre keresnek embert. Amerikai es brit cégeknek kell dolgozni, szoval ezert az angol nyelv. Kerdeztek a berigenyem, mondtam, hogy netto 130ezer. Megmosolyogta az interjuvoltato hogy, azt mondta, hogy az reális, annal többet ugy sem kapok. Hat nem tudom, hogy ha visszahívnak, akkor elfogadjam-e. Most tobbet keresek, pedig ehhez a munkához nyelvtudás sem kell es eleg lenne a középfokú végzettség is. Csak hat a nyelvtudasom elegge kezd "csökkeni".
2016. jún. 11. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el nyugodtan az interjún legközelebb, hogy jelenleg többet keresel, nyelvtudás sem kell hozzá és elég az érettségi is, és remélted, ez a fajta munka (amire jelentkeztél) ilyen feltételekkel nemcsak szakmailag előrelépés neked, hanem anyagilag is. Sajnálod, ha nem így van.
2016. jún. 12. 08:51