Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mobrogról van valakinek...

Mobrogról van valakinek pozitív tapasztalata? Tényleg lehet pénzt keresni kérdőívek kitöltésével?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 19:20
 1/6 anonim válasza:
A kédőív megjön de én pénzt még nem láttam az egyenlegemen.
2016. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már van közel 6000 Ft-os egyenlegem, amire ki is írja, hogy átutalható.
2016. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több kérdőívet kitöltöttem, egyenlegem 0 Ft.
2016. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldenek kérdőíveket és fizetnek is, ha összegyűlt a kellő pénz.

Ami viszont nagyon nem tetszik nálunk, hogy sokszor már félig kitöltöd a kérdőívet, és aztán dob ki, hogy nem illesz a profilba. Ilyenkor más cég már ezért a fáradozásért is fizet valamennyit, de ők csak egy köszönömmel kivágnak belőle.

2017. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van tapasztalatunk! :-) Jó kis átverős, lehúzós Cég! Nem éred el őket, hogy fizesék ki a jussodat. 6 hónap, 12 levél angol, német, orosz nyelveken semmi válasz, reakció. 10 elvégzett, sikeres felmérésből jó ha kettőt írnak jóvá. A többit lenyúlják, ellopják tőled. A többi cég sokkal rendesebb. Húzd le őket a WC-én
2022. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

évekig csináltam és megbízható. bár nem fogod halálra keeesni magad, de amit ki kell fizetni, azt kifizeti és viszonylag gyakran is küld.

1500 pénztől már fizet és gyorsan paypalra.

2023. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!