Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon milyen kémiához kapcsol...

Itthon milyen kémiához kapcsolódó területen lehet a legjobb fizetést elérni? Mondjuk egy 300k+ nettó kezdőt.

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

300k nettót elég kevés kezdő kap ;)


De gyógyszeriparral érdemes próbálkozni.

2016. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért is kérdezem hogy melyik az a terület amibe érdemes energiát fektetni. (TDK, gyakornoki helyek, stb..)


Egyébként köszi a választ.

2016. júl. 19. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ennyit csak a gyógyszergyártás fizet. Hajrá.
2016. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Már bsc alatt is keményen TDK-zni, egyetemi kutatócsoportba bedolgozni magad, kapcsolatokat építeni, PhD -t szerezni. Aztán ha szerencséd van addig míg ezt a nem rövid utat végigjárod, talán nem épül le jobban a magyar vegyipar és lesz állásod és az se kizárt, hogy megkeresd azt a pénzt amit szeretnél.
2016. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
drogipar megadja ezt, bár ha lebuksz akkor mész pihenni pár évet.
2016. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A PhD nem opció. Sokáig almodoztam róla, de rájöttem hogy nem nekem való. Legyél egy egyetemi rabszolga évekig.

A TDK, meg a tapasztalatszerzés nem probléma, a munkabírásom nagyon jó, csak nem tudom mibe érdemes fektetni az energiát. Úgy érzem semmivel nem lehet normális egzisztenciát kialakítani.

2016. júl. 21. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
ha a PhD nem opció, akkor szerintem menj értékesítési vagy menedzsment vonalra. PhD nélkül a gyógyszeriparban a K+F nem fizet kiemelkedően jól.
2016. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!