Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri dolgozni Németországban...

Megéri dolgozni Németországban havi 300. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

ez az ottani árakhoz viszonyítva kevés, vagy sok?

köszi minden választ


2016. júl. 28. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ hogy mit. És hogy ebből még kell e pluszba szallast fizetni vagy az adott.

Mert ha neked ebből kint még albérletet is kéne fizetni, az necces.

2016. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kevés, attól függ mennyi a szállás, mennyi a kaja ára.

Maximum nyelvtanulásnak, tapasztalatszerzésnek, kalandnak jó ennyiért.

2016. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szállást és utazást fizetik.
2016. júl. 28. 10:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vettek fel az egyetemre, jövőre újra megpróbálom, de ezt az 1 évet szeretném hasznosan eltölteni
2016. júl. 28. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szállást és utazást fizetik, és biztos hogy nem akarnak átverni, én mennék így. Főleg hogy 1 évre tervezel vele csak.
2016. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlóerőhöz viszonyítva olyan, mintha itthon kb 200e-t keresnél. Az átlag fizuhoz viszonyítva meg mintha 90e-t. Szóval soknak semmiképp nem sok, de fiatalon, tapasztalatnak, és csak egy évet mindenképp érdemes.
2016. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Így talán,de ez pont elég lesz a kajádra és pont,jól élni ebből nem fogsz.
2016. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

300.000-et eszel meg egy honapban? Mit eszel?!


En a legdragabb eteleket eszem: lazac, garnela, steak, free range, organic, plusz etterem, es nem koltok el 300.000-et Londonban sem!


Ha a szallast, ellatast fizetik akkor az eleg jo penz!

En is dolgoztam igy, nekem bentlakasos gondozas volt Angliaban, mondjuk joval tobbet kaptam, mint 300.000, de persze kellett dolgozni is, majdnem egesz nap a hazban voltam.


Viszont a szallas ugyebar adott volt es kaptam zsebpenzt kajara, ugyhogy ez igy tok jo volt, csak par piperecikkre kellett koltenem, meg aztan ruhakat vettem, mert mar minden ruham rongyos volt Magyarorszagrol... 😔

2016. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szállást fizetik oke. Ha nem akkor semmire nem lesz elég.
2016. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!