Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmákból és foglalkoz...

Milyen szakmákból és foglalkozásokból van hiány Magyarországon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ez a kérdés alatt pl. busz sofőrökre (BKV) azt mondták a hírekben,hogy pár száz sofőr hiányzik Magyarországról traktor és kamion sofőröket akarnak át taníttatni . Vagyis milyen foglalkozásokból van még hiány hazánkban ?

2016. aug. 5. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Most komolyan: nem bírod beírni a keresőbe, hogy hiányszakmák?
2016. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
semmiből nincs hiány. Ez csak egy marketingfogás.
2016. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Programozóból elég nagy hiány van pl.
2016. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Belőlünk IT-sokból hiány van,és egyre több.

Én ennek csak örülök.

2016. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
ja, aztán megy is az IT-s oktatáson belül a lehúzás. a "12-18 hónap alatt piacképes tudás" 1,2 meg 1,8millióért. Ki a ***om tudja ezt megfizetni? Aki meg megtudja, annak nincs erre szüksége.
2016. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Kifogás helyett keress megoldást,ez a különbség aki jól keres és aki nem.

Finanszírozd meg,van részletfizetés,hitel kölcsön.

Plusz sok helyen lehet utólagos fizetés is,csak nyitott szem kellene,és nem beletörődni vagy marad a szalag.

2016. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

# 2/


Próbálj meg leakasztani egy normális kőművest / festőt / burkolót / víz-gáz-fűtés szerelőt szeptember közepénél előbb (augusztus eleje van!). Rögtön rájössz, hogy mindből durva hiány van...

2016. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom az 5-ös a codecoolról beszél. Gondolom nem nagyon olvasott utána, úgyhogy összefoglalva: 18 hónap, utolsó 6 hónapba cégnél vagy fizetésért, miután elvégezted az iskolát és találnak neked munkát (az iskola keres neked) akkor kell elkezdd törleszteni a tandíjat.
2016. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudtam volna,hogy itt ilyen bunkó emberek vannak mint az első hanyagolom az oldalt !!! S'ggfej okoskodó megmondó ember aki csak itt menő gyerek .
2016. aug. 5. 23:15
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdező kommentje:


Tudtam volna,hogy itt ilyen bunkó emberek vannak mint az első hanyagolom az oldalt !!! S'ggfej okoskodó megmondó ember aki csak itt menő gyerek ."


Nos édes fiam/lányom:

1.- éppen egy 57 éves nőt s'ggfejeztél le és mondtad rá, hogy itt menő gyerek - kérjél szépen bocsánatot :D


2.- nem azért írtam, hogy nem bírod beírni a keresőbe, mert okoskodni akartam. Ismered azt a mondást, hogy

"ne halat adj, hanem tanítsd meg halászni"? Ennek a mondásnak az a jelentése, hogy nem az az igazi segítség, hogy az orrod alá tolják a kész dolgot, hanem megtanítanak megfogni, hogy máskor is legyen halad :-)


Sajnos nagyon sok mai fiatal elé annyira készen oda van tolva minden, hogy képtelenek önálló gondolkodásra - ezért írtam azt, amit - csak nem akartam ilyen hosszú litániát írni róla. És ha hiszed, ha nem, ezzel a mondatommal is segítettem, mert legközelebb eszedbe fog jutni, hogy a keresőbe írd be és nem 1 nap alatt fogod megtudni egyesével, hogy mik a hiányszakmák, hanem 1 perc alatt az összeset :-)

2016. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!