Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent? Németországban...

Dynamix kérdése:

Mit jelent? Németországban dolgozom és amikor kijön a fizetésemnek az elszámoló papirja akkor mindig van benne egy olyan, hogy "AZK ANSPAREN" ami mindig minuszban van és egy "AZK AUSBEZAHLEN" ami pluszban. Mik azok? Mit jelentenek?!

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha kint dolgozol és megkapod a fizetési papírodat miért nem kérdezed meg a könyvelőt? Szívesen elmagyarázzák neked
2016. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal az AZK az Arbeitszeitkonto rövidítése, vagyis meg van határozva, hogy havonta/hetente mennyit kell dolgoznod, és ehhez képest eltérhetsz pluszba vagy mínuszba. Többlet esetén kifizetik (jelen esetben), mínusz esetén levonják a fizuból.
2016. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igy van arbeitszeitkonto



ez azt jelenti hogy az adott honapban a kotelezo ledolgozott oraszamtol pluszba vagy minuszba tersz-e el. vagy kevesbbet dolgoztal vagy tobbet valamennyivel. munkaidoegyenleg-szamla

2016. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez mégis mire jo?
2016. aug. 21. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
osszegek vagy orak vannak a papiron? elvileg oraknak meg perceknek kene
2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő van.
2016. aug. 22. 18:16
 7/7 anonim válasza:
Én nem régen vagyok Németben. Annyit mentem dolgozni, amennyit küldtek. Nem értem, miért vonják le a pénzt, és azt sem tudom, ezt majd megkapom valamikor?
2017. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!