Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok küldeni oldalakat,...

Tudtok küldeni oldalakat, ahol nyelvtudás nélkül hírdetznek külföldi állásokat elsősorban Németországban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban Ausztria, Németország érdekelne, mert közel van. Németül sajnos nagyon keveset tudok, hiába tanultam gimnáziumban. Angolból középfokú nyelvvizsgám van, az viszonylag jól megy, ha gyakorlom, de az Egyesült Királyságba nem akarok menni, mert messze van, és nekem csak max 4 hónapos munka kellene. Haverom volt kint, ő semmilyen nyelvet nem beszélt, mégis jól keresett, csak most őt nem akarom ezzel zaklatni, hogy kin keresztül ment ki. Tudtok ilyen cégeket, akik megbízhatóak?

2016. aug. 19. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Így ne indulj el, semmi féleképen, beszélj az ismerősöddel és rajta keresztül próbálj kijutni. Rengeteg ilyen embert láttam mint te, hogy német nyelvtudás nélkül elindultak aztán mentek is haza, volt olyan is, hogy találkoztam egy magyarral Ausztriában a benzinkúton átverték őt és elfogyott a pénze, nem tudott haza jutni, adtam neki némi pénzt mert megsajnáltam, de kicsit gondolkozzál már, eleve olyan nyelvterületre akarsz menni amit nem beszélsz, egyáltalán, hogy gondolod, hogy boldogulsz majd? Ki leszel szolgáltatva, hogy fogsz magadnak keresni lakást, hogy fogsz nyitni bankszámlát, hogy fogsz bejelentkezni, hogy fogod megérteni az utasításokat amiket majd kapsz a főnöködtől? Én jól beszélek németül de még így is nagyon nehéz.
2016. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így NEM LEHET kimenni külföldre, hogy nem beszéled az adott nyelvet!

Mégis hogy képzelted ezt? Csapatban, brigádban, magyar főnökkel stb. kimenni oké, de egyedül hogyan? Hogyan akarsz tárgyalni a főnököddel? mutogatva? vagy gondolod, hogy tolmácsot fognak hívni hozzád? Behalok az ilyen embereken, komolyan.

2016. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti amugy idiota tudatlan szovegertest nem ismero barmoo vagytok? Az utolso mondatot olvassatok mar el okoskodo hibbantak. Cegen keresztul mennek a kerdes az volt hogy mik a megbizhatoak. Haverom is igy ment ki de most maganeleti problemai miatt nem akarom zavarni. Ennyi hulyet es meg okoskodik
2016. aug. 27. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a faszt képzelsz te magadról? Az ember segíteni próbál te meg játszod a fejed, menjél nyelvtudás nélkül vissza se gyere.
2016. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre sem tudsz válaszolni, hogy akarsz segíteni? Idióta barom, azt se tudod kinek és mire válaszolsz, körbehugyozhatnálak.
2016. aug. 30. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak teljesen igaza van. Egyébként pedig, hogy tőled idézzek: "Ti amugy idiota tudatlan szovegertest nem ismero barmoo vagytok? " .. és Te? A google-ba ha beírod, kiadja például a németországi magyarok oldalát, cégekkel,az általuk meghirdetett állásokkal,magyar kapcsolattartókkal stb. Az,hogy megbízhatóak e elég relatív, mivel ki vagy nekik szolgáltatva, valamilyen szinten mindenképp le fognak húzni, vagy pénzben, szállással kapcsolatban stb. csak az a kérdés, hogy mennyire.

Azt pedig nem írtad mihez értesz, milyen szakmában keresel.

2016. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!