Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobb foglalkozások...

Miamor kérdése:

Melyek a legjobb foglalkozások, szakmák, munkák? Hol a legjobb dolgozni? Melyik a legjobb munkahely?

Figyelt kérdés

Vagyis: milyen szakmát lenne érdemes tanulni? Amivel azután el lehetne helyezkedni egy normális és jó munkahelyen?


(34 éves nő vagyok, de sajnos a mai napig sem jöttem még rá, hogy mi az a munka,amit szívesen csinálnék. Abc eladóim van,meg érettségim,alap angol nyelvvizsgám.)



2016. aug. 26. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha 34 evesen itt tartasz szellemileg, akkor keress inkabb egy penzes es lehetoleg ostoba pasit, szulj neki 2 gyereket, es meg van oldva az eleted.
2016. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább azt kellene tudni, hogy mi az amit szeretsz. Én elvégeztem egy masszőri tanfolyamot rengeteg pénzért, aztán munka alatt döbbentem rá, hogy mennyire rühellem is az embereket, na meg egyáltalán nem vagyok kíváncsi a problémáikra sem. Így biztos, hogy nem fogok sokáig ebben a szakmában maradni. Pedig mint masszázst azt szerettem és tudom is csinálni.
2016. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Prostituált.
2016. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es! Te egy debil vagy!
2016. aug. 26. 14:37
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as! Az legyél te!
2016. aug. 26. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés. Engem most az vonz, hogy olyan helyen dolgozzak ahol megvan adva egy saját tér és ott saját belátásom szerint teszem a dolgom.

Eddig gyárban dolgoztam mert mellette jártam suliba. ott megvolt a saját asztalom ahol csináltam amit kellett és jól elboldogultam.

Most, hogy végeztem elhelyezkedtem szomorúan tapasztalom, hogy van egy fogas ahova felakaszthatom a cuccaim és attól függetlenül nincs semmi hely ahova tartoznék. Gyerekekkel foglalkozom és nagyon sokszínű a munkám, de nincs egy biztos pontom se amiről tudnám, hogy mondjuk az én székem... Lehet idővel változik, de most nagyon rosszul érint hogy szinte csak lógok a levegőben.

Szerintem gondold át mi a hobbid és mit szeretsz a legjobban csinálni és ahhoz keres hivatást. Én is most ez alapján próbálok változtatni.

2016. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm a normális választ. (Az 1-es és a 3-as nem fogta fel, mi a kérdés.) Engem mostanáig a halál,a halottak, a boncolás, a balesetek, betegségek, stb érdekeltek leginkább. (Gondolom most 100-ból 99-en azt mondják, beteg vagyok.Sebaj.) Pedig ezek a dolgok az élet természetes velejárói. Na és kb egy éve "kitaláltam", hogy elvégzem az érettségire épülő okj-s boncmesteri tanfolyamot, de az 220000 ft-ba kerül, és most nincs rá pénzem. És nem is vagyok benne biztos,hogy valóban akarom-e.
2016. aug. 26. 15:01
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os! Próbálok én is így gondolkodni, találni vmit, ami igazán érdekel. Mit szeretek? Pl főzni, utazni, vásárolni, érdekelnek a gasztronómiai és az utazással kapcsolatos dolgok, a ruhák, stb. Az igazat megvallva, a 2-es hozzászólóhoz hasonlóan, én sem szeretem az embereket. Eddig mindenütt találkoztam sajnos olyan bunkó, flegma, nagypofájú emberekkel, akik sikeresen hozzájárultak ahhoz, hogy ez így alakult. Emiatt nem is nagyon tudom magam elképzelni olyan munkahelyen, ahol csapatban kell dolgozni. Utálom mikor mások parancsolgatnak, kötekednek, ugráltatnak,stb. Olyan munka lenne nekem való, ahol magamnak,önállóan, egyedül dolgozhatok,és mások nem szólnak bele. Max.segít valaki, ha megkérem.
2016. aug. 26. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekel? Lassan öregasszony leszel, és most vagy a mi legyek ha nagy leszek 13 évesek szintjén.
2016. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es! Ha nem érdekelne, nem szóltál volna hozzá. Gratulálok,hogy egy 34 évest te már öregasszonynak tartasz! Nyilván te egy taknyos kis tizenéves lehetsz,akinek viszont a kedves édesanyja akkor szintén egy öregasszony már! :) Egyébként, tájékoztatásul közlöm (te kis pisis), hogy a 34 éves az még igencsak messze van az öregtől. A kor amúgyis relatív. Te is öreg vagy egy 5 éveshez képest. Én viszont fiatal vagyok egy 60 éveshez képest! :) Sőt egy 40 éveshez képest is! :) Ebből is látszik(mármint a hozzáállásodból), hogy mennyire nem fejlődött ki még az agyad. Azt hiszed csak a 20 éveseké a világ. Hát közlöm hogy nem így van. Tanulni sosem késő. Az élethosszig való tanulás erény, s nem szégyellni való dolog. S mivel ahogy mondtad, most tartok a 13 évesek szintjén, nos ebből is láthatod,hogy nem csak hogy nem öregszem, lélekben és szellemben, hanem pont hogy fiatalodom! :) Na szép napot!
2016. aug. 26. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!