Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka. Átverés?

Ausztriai munka. Átverés?

Figyelt kérdés

Helló.


Interneten találtam egy ígéretes lehetőséget, Ausztriai munka helyre, melyre email-ban jelentkeztem is.


Ezt az e-mail kaptam vissza.:

____________________________________________

Tisztelt xy!


Jelentkezése felkeltette érdeklődésünket! A gyári betanított munka megfelelne Önnek?


Küldeném a további tudnivaló információkat!


A munkavégzés Ausztrián belül xxxxxx városban lesz. Munkakezdés dátuma szeptember 25.-e, így mindenkinek van ideje elintézni a felmondási idejét jelenlegi munkahelyén és nekünk is biztos hogy minden álláspozíció meg fog telni addig.


Munkaidő: Egy folyamatos műszak van, hétfőtől-csütörtökig történik 12 órában reggel 6-tól este 18:00-ig!


Cégadatok és címünk:


( itt leír egy osztrák címet )



SZÁLLÁST INGYENESEN BIZTOSÍTJUK MUNKAVÁLLALÓLINK SZÁMÁRA! Szállás 10 percre van a munkahelytől gyalog.

Új építésű lakásokban történik az elszállásolás, melyek bútorozottak. Ágyakból lehet választani, hogy egy szobában 2db egy személyes ágy legyen, vagy 1db két személyes ágy legyen.

1 illetve 2 szobás lakások vannak:


- egy szobás lakások

- 2 szobás lakások



Kiutazás melyet mi biztosítunk:


Az egyedüli felmerülő költség, az a kiutaztatás, melynek költsége mindössze 9999Ft/fő. Semmilyen más költség nem terheli magát, sem kint sem pedig itthon.


Szeptember 24.-én indulnak ki a buszok, reggel 9:00 órakor Budapestről és Győrből.

Kiérkezéskor mindenkit eligazítanak és átvehetik szállásaikat. Megmutatják a munkahelyet is és a környéken körbe vezetik.


A hazautazást a cég ingyenesen biztosítja minden hétvégén, mely nem kötelező csak igénybe vehető! Csütörtök este 20:00-kor indulnak a buszok Győrbe és Budapestre, melyek vasárnap este 20:00-kor indulnak vissza Ausztriába.



Ha megfelelnek a feltételek, akkor kérem jelezzen vissza és ahogy beérkezik az utalás számlaszámunkra ( xxx Bank, Txxxx xxxxx yyyyyy, Számlaszám xxxxxxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxx, Közlemény: abcde), mi postai úton küldjük a szerződést, az ügyvezető igazgató (Txxxx xxxxx yyyyyy) elérhetőségével együtt. Szerződés postázási ideje 5 munkanapon belül történik feladásra utalás beérkezése után, melyet kitöltve vissza kellene küldeni címünkre.



Az utalásokat szeptember 9.-éig tudjuk elfogadni. Utána való jelentkezéseket már nem tudunk elfogadni.


Bármilyen felmerülő kérdése lenne, írja meg bátran! KÉREM MINDIG A LEVÉLRE VÁLASZOLVA ÍRJON ÜZENETET, HOGY LÁSSAM AZ ELŐZMÉNYEKET!


Üdvözlettel

_______________________________________________


Szóval. A neveket, számlaszámot, azaz a személyes aatokat itt kiszedtem. Mire számítsak? Nekem nagyon átverés szaga van, hogy mindösszesen 1 db e-mailra, telefonszám nélkül csakúgy elutaljak valakinek 10 ezer forintot...


Mi a véleményetek?



2016. szept. 6. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt kapta meg jó pár màsik ember is. Ordas nagy kamu. Több mint 10 ève vagyunk EU tagok, el kellene jutni oda végre hogy munkaközvetítèsèrt bàrmilyen jogcìmen, TILOS pénzt kérni.
2016. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A leírás szerint az útiköltségért kér 9999 ft-ot. Ami nekem büdös, hogy se egy elérhetőség se semmi. Csakúgy előre útiköltség? Bűzlik.


Lehet ez ellen feljelentést, vagy bejelentést tenni?

2016. szept. 6. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha magyar a cég nézd eg a cégjegyzékben benne van e
2016. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs cégnév sem :D
2016. szept. 6. 20:10
 5/15 A kérdező kommentje:
És már maga a hirdetés sincs fent.
2016. szept. 6. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs cégnév, el is felejtheted.
2016. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tabakfabrik Linz Entwicklungs- und Betriebsgesellschaft mbH


Ennyit írt. De mint munkaközvetítő, csupán 1 db név van megadva.

2016. szept. 6. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod a ceg nevet, akkor feltetelezem a szamlatulajdonos maganszemely. Igy eleg erdekes, szinte biztos, hogy atveres.
2016. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most olvasom, hogy kiirtad a cegnevet. Szvsz akkor is atveres, hiszen mindenkit felvesznek, aki dob rajuk egy emailt? Probakepp ird meg, hogy adjak meg a cimet, az utazast megoldod magad.
2016. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen most ezt írtam meg neki, hogy autóval megoldom. Kíváncsi leszek a válaszra.
2016. szept. 6. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!