Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mibe érdemes kezdeni 30...

Mibe érdemes kezdeni 30 évesen (érettségivel) ha rövidtávon az itthoni munka hosszútávon a külföldi munka a cél és a jó fizetés?

Figyelt kérdés

Mit tanuljak ki illetve menjek inkább Egyetemre és ha igen mit tanuljak?


Az első szakmámban dolgoztak 10 évig de végül nem vittem sokra (és egy osztálytársam se dolgozik benne).


2016. szept. 22. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamionsofőr, ha nincs további feltételed a jó fizetésen kívül.
2016. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. A kamionsofőr jól keres?

2. Milyen feltételekre gondolsz? Mert én szívesen továbbtanulnék de ha Egyetemre megyek akkor kb 34 évesen végeznék el egy programozói szakot is. És nem tudom mennyire lenne esélyem ennyi idősen pályakezdőként.

2016. szept. 22. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Kamionsofőr kereshet akár havi nettó 400 ezret is, de cserébe 2 hónapból 6 hetet kint vagy külföldön és vezetsz.

2. Ha jelenleg nem tudsz egyáltalán programozni, akkor felejtsd el. 33 évesen levelezőn nyomom a programozó szakot, de nekem csak a papír kell, mert már programozóként dolgozok és gyakorlatom is van. Az egyetem nem ad használható tudást, ahhoz, hogy tudj is valamit kezdeni, pláne külföldön, tapasztalat kell, nem diploma.

2016. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!