Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy IT programoz...

Mennyit keres egy IT programozó, webfejlesztő (php, html mysql stb) Budapesten? Pályakezdő és pár év tapasztalattal rendelkező?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy jó. Ha kókler vagy, semmit nem keresel. Ha jó vagy, annyit kapsz amennyit ki tudsz alkudni.
2016. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Azért az első válaszolón látszik, hogy régi motoros :D

Milyen elmés meglátásai vannak, érdemes rá figyelni :D


"Szerintem meg, ha x berúgta volna, akkor az gól lett volna....:D"


Olyan 200-220 nettóval be tudsz kezdeni, aztán 320-ig fel tudsz majd menni.

2016. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem csak akkor menjél programozónak, ha:

-igazi szuperkocka vagy

-más egyáltalán nem érdekel csak és kizárólag a programozás

-kódokról álmodsz

-se barátnőt, (igazi) barátokat, se családot, se gyereket nem szeretnél

-szeretnél minden nap 16 órát dolgozni

-szeretnél dolgozni egy olyan piacon, ami olyan gyorsan fejlődik, hogy teljesen hiába képzed magad. Mire kitanulod a technológiát elavulttá válik.

-mivel teljesen irreális elvárások vannak a munkaerőpiacon, így ebben a szakmában a legnehezebb elhelyezkedni

-ha még is sikerült állást kapnod, akkor jöhet az akár évekig tartó ingyenmunka

-a kiváló diploma és a felső tárgyalóképes angol mindenhol alap

-az elvárásokhoz képest rendkívül alacsony fizetés

-10 évesen elkezdeni már késő, viszont 35 fölött már nem vesznek fel senkit


a szeretnéd még folytatom :D

2016. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
#3 ezt kb miniden szakmára igaz!
2016. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De 3-as és ha ez mind igaz akkor mért van annyi betöltetlen programozó állás? Nem hiszem hogy mindenhol napi 16 órát kell dolgozni, és mért kéne ingyen dolgozni?

Nekem van kedvem hozzá, angol nyelvtudásom van viszont közgazdász diplomám és férjem...

2016. okt. 10. 15:11
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos, amit a 3. írt, eléggé megállja a helyét.

Pont ezért is van sok betöltetlen, mert legyél 25 éves, legyen 15 év tapasztalatod, ne vergődj a túlóra miatt, láss el 3-4 feladatkört, ugorj be a másik helyett és örülj, mert kapsz havi 300 nettót.

2016. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is ott kellett hagynom azt a rohadt egyetemet, mert kötelező szakmai gyakorlatot írtak elő, azonban nem vettek fel sehova melozni. Meg ingyen se. :(
2016. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
SOKAT keres! Nagyon sokat! Állás után rohangálva sokat keresgél.... :D
2016. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

5#

Ha van diplomád, akkor van egy olyan érzésem, hogy elmúltál mar 10. Tehát én a helyedben felejtenem az infót. Ehhez vagy születsz es valóban semmi mással nem foglalkozol, vagy soha nem leszel programozó. Egyébként szerintem iszonyat kegyetlen egy szakma. Bármi mással jobban jársz. Ez azoknak való akik szerelmesek.a szakmába, senki másnak.

2016. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

A 3. válaszoló hatalmas bullshit sztereotípiákat írt. Messziről látszik, hogy nem szakmabeli. Csak próbálja lejáratni a programozókat.


Fejlesztőként dolgozom. Nem vagyok szuperkocka. Érdekel más is a programozáson kívül, vannak hobbijaim. Van barátnőm, vannak barátaim. A munkatársaimnak is vannak. A legtöbb 30-on felüli kollégám családos ember. Nem dolgozunk napi 16 órát. Nem 10 évesen kezdtem. Egyáltalán nem nehéz elhelyezkedni, hatalmas hiány van. A fizu se rossz, pedig Magyarországon élünk. Milyen ingyenmunkáról beszélsz te szerencsétlen?

2016. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!