Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy logisztikus...

Mit csinál egy logisztikus (fuvarszervező )?

Figyelt kérdés
mi a feladata konkrétan?

2016. okt. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyagáramlások optimalizálása, ami köznapi értelemben az jelenti, hogy gyárak, termelő üzemek, intézmények közötti, és azon belüli anyag, illetve információáramlások továbbítását, fogadását, feldolgozását koordinálja.
2016. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egy barátom logisztikusnak dolgozott a Slovnaftnál (a szlovákiai olajfinomító), neki az volt a feladata hogy melyik kamion melyik benzikúthoz viszi az üzemanyagot...elég kemény munkának tűnik
2016. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2-es vagyok most ahogy így visszaolvasom elég hülyén fogalmaztam meg, tehát ő irányította magát a szállítást és ezt elég pontosan kellett csinálni, mert mindenhova meg volt adva hogy mennyi naftát, benzit, ilyen olyan amolyan motorolajat kell szállítani...én szerintem nem lettem volna képes ilyen pontosságra, legalábbis azok alapján amit mesélt
2016. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

tehát matek és precizitás kell hozzá ha jól értem :) nekem ezek mennek , szóval még nem mondanék le erről a lehetőségről, ha végül tényleg behívnak interjúra.

azt nem tudod esetleg, hogy a barátod pályakezdőként helyezkedett el a slovnaftnál vagy már volt ilyesmi tapasztalata?? illetve ha bérigény kérdeznek szerinted ilyet lehet megadni kb pályakezdőként? előre is köszi!

2016. nov. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!