Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy informatika tanár, általán...

Egy informatika tanár, általános- vagy középiskolában átlagosan mennyit keres?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minimálbér körül a közalkalmazotti bértábla szerint
2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedagógus bértábla alapján:

[link]

2016. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Aztaku.rv a

Elmennék tanítani megkereshetnék akár 196 ezer bruttót is, mint tanár....még jó hogy hagytam a fenébe a tanárosdit és a tripláját keresem most

2016. nov. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még jó, hogy hagytad a fenébe a tanarosdit, legalább nem olyanok tanítják a gyerekemet, akiknek a pénz minden.
2016. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs #4, hogy nem akartam hónapról hónapra élni, meg otthonról bevinni a bemutató eszközöket, kisérleti anyagokat, meg még a mosogatószert is...

de azért hagy ne kérjek már bocsánatot, hogy a magyar állam leszarja, hogy azok az emberek, akik a gyerekeinket tanítják, azok egy könyvet nem tudnak venni a fizetésükből, mert akkor 2 napig nem esznek v. nem tudják kifizetni a vízdíjjat

2016. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#3, 5

Ja mindezt úgy mondom, hogy tisztában vagyok vele. Mindkét szülőm tanár (még csak nem is a megkeseredett fajtából), sosem volt sok pénzünk, én most mégis tanárszakos hallgató vagyok. Nincsenek illúzióim, én sem fogok jól élni, de tanítani, azt szeretnék. Nem azért, mert hülye vagyok, hanem mert tenyleg ezt szeretnem. Anyagi jólét es a társadalmi megbecsülés teljes hiánya ellenére is. Csak erről beszéltem.

2016. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!