Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka. Segítséget...

Ausztriai munka. Segítséget kérnák ausztriai munkavállalással kapcsolatban. Németül alap szinten beszélek, de az angol folyékonyan megy. Csomagszállítóként dolgoztam Írországban, amúgy bármilyen munka érdekelne. Milyen oldalon próbálkozzak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha még ezt sem tudod, akkor nehéz dolgod lesz. Talán vesd be a nyelvtudásod, és searchold a google-t.
2016. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az angol nyelv kb annyit ér kint Ausztriában mint itthon az orosz. Kivéve ha vendég vagy egy szállodában.
2016. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig a másodiknak igaza van. Betanított, vendéglátós és hasonló munkáknál nem sokat ér Ausztriában az angol.
2016. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én anno hasonló cipőben jártam mint a kérdező, bár nekem gyenge angolom volt és mégis kaptam munkát.

Szerintem személyesen menj ki egy paksaméta önéletrajzal és ne a google-t searchold,

mert a sok irigy rosszmáju magyar úgysem fog segíteni, beléd ültetik, hogy maradj otthon.

2016. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!