Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki az Eos Faktor...

Dolgozik valaki az Eos Faktor Zrt-nél (vagy akár más hasonló követeléskezelő cégnél)? Ügyfélszolgálatos munka bérezésére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg munkanelkuli vagyok, így az effajta állásokat is nézegetem, de hallottam, hogy kreditalapú bónuszrendszer van az alapbéren felül. Valaki meg tudja mondani, ez milyen összeget jelent, amit havonta biztosan hazaviszek? Hétfőn lenne náluk az interjú első fordulója, de kaptam máshonnan is munkaajánlatot, így ha ez minimálbéres, akkor nem pazarolnám se az ők, se a saját időm hétfőn. Köszönöm a válaszokat!!

2016. nov. 11. 12:25
 1/2 anonim válasza:

Barátnőm dolgozott ott...alapbér kicsi volt (100ezer?), de bonuszokkal hazavitt gyakran 200ezret is. Én ugy vettem le, hogy meg lehetett élni belőle.


Most egy másik cégnél csinálja ezt, de ott egy kisebb fix bérért...


Meg vannak oylan cégek is ebben a szakmában, hogy türhető pénzt adnak, csak éppen nem jelentenek be...hát nagyon jól jár vele mindenki tényleg, hogy ad 180at kézbe...egyébként meg egy 200BRUTTÓ fizetés (~130nettó) kerülne neki 270ezerbe...


a feketegazdaság WIN-win szituácio:D

2017. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 200 netto korul, en csak azt hallottam nem fizetnek tul jol. mashol jobbak a berek vagy a beren kivuliek igy osszessegeben jobbak a korulmenyek. amikor en kerestem hasonlo munkakat mindenhonnanprobaltam infokat gyujtogetni melyik hely milyen, a kornyezet, hogy erzik magukat a dolgozok, de cafeteria ugy ott emlekszem ott nincs is. ha nincs mas probald meg de en tovabb kerestem mert ismertem onnan par embert mas reszlegrol, nem ajanlotta. interjun ugyis elmondjak mennyi lenne ide vegul nem adtambe de mashol elmondtak
2018. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!