Youtube-ból pénzt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni ,hogy hogyan lehet a videozasbol (youtube) penzt keresni? Azt tudom, hogy a nezettseg a lenyeg de megis hogyan? Ez egyfajta jutalom a ceg jovoltabol?

2016. nov. 14. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
reklámok
2016. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

videó alatt hirdetés jelenik meg, a hirdetést valaki megvette a googletől, yt meg neked mit megjelenítőnek/tartalomgyártónak meg visszaosztja egy részét.


vagyis nem a youtube hanem a google adsense

2016. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valaki keresett már ebből? olvastam 1 millió megtekintésre akár kb 1 milla vagy fölött forintot is lehet keresni, igaz ez?
2016. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Kb. 1 dollárt kaphatsz 1000megtekintésre ha már egy jó partnerprogramban részt veszel. De annak vannak követelményei, hogy nézett legyen a csatorna. Tehát 1millió megtekintésért kb. 300ezer forintot lehet kapni. De abban a tartalomban mindennek eredetinek kell lennie, nem használhatsz fel benne videóklipeket / zenéket, stb.
2016. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy melyik országban nézték meg és kattintottak a reklámokra, az egyesült államokban például jóval több pénzt kapsz/fő/kattintás hírdetésre mint attól aki magyarországon nézi meg. Érdekes egy rendszer de ez van
2016. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég annyi hogy Magyarországon bőven meglehet élni a youtubebol
2016. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!