Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjam le az öt legfontosabb...

Írjam le az öt legfontosabb dolgot az életemben? Állítólag ez az állásinterjúm, ez most komoly szerintetek?

Figyelt kérdés

Fenyőfaárus munkára jelentkeztem. 6 napig csinálnám, erre meg ilyet kérnek: "Üdvözlöm Kedves ...! Kérem írja le az öt legfontosabb dolgot az életében! Mindegyiket legalább egy mondatban jellemezze és minden mondat,álljon legalább tíz szóból! Kérem,legkésőbb holnap reggel 8:00-ig válaszolni szíveskedjen! Nagyon köszönöm! Üdvözlettel: .... "


Ez parádé, találkozott már valaki ilyennel, ez komoly egyáltalán??


2016. nov. 22. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Vagy erre most kéne írnom? :D

Gondolom valami lelketlen, materialista dolgokat.

2016. nov. 22. 17:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem az érdekli őket, hogy mit írsz, hanem az, hogy el tudsz-e majd mondani egy értelmes mondatot a vevőknek.
2016. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy erre most kéne írnom? :D "


Az 5 legfontosabb dolgot az életedben, darabonként egy mondatban, minimum 10 szóval/mondat.

2016. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen 2 :)

Közben én is gondolkodtam, hogy mégis mit érdekelné őket a magánéletem??

Jó eséllyel csak beugratós kérdés.

Írtam már azóta nekik egy rövid, értelmes kitérő választ.


Meglátjuk mi lesz.

2016. nov. 22. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
írd meg, hogy nincs sem 5, sem 4 sem 3 sem 2 sem 1 fontos dolog, személy, tárgy az életedben.
2016. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ugye arra nem kérdezhetnek rá, hogy férjnél vagy-e, gyereked van-e, ezért így kérdeznek rá...
2016. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezt írtam : "Jó estét kívánok Tisztelt Uram!


Sajnálatos módon nem tudok válaszolni a kérdésére, bármennyire is szeretnék. Ugyanis az a helyzet, hogy az én életemben nemhogy öt, de egyetlen fontos dolog sincs. Úgy néz ki, nem én vagyok az önök embere!


Köszönöm a lehetőséget, üdv:...."

2016. nov. 22. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Na erre biztosan nem vesznek fel! :-)
2016. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor pusztuljanak meg :D

Úgyis csak 6 napos alkalmi munkáról van szó, amit kint kell végezni a hidegben, szóval nem nagyon érdekelnek :)


Egyébként szerintem szólni fognak, mert felírták mikor érek rá.

2016. nov. 22. 22:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég röhejes.:D Én erre csak valami cinikus választ küldtem volna.
2016. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!