Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volna esélye egy 18 éves,...

Volna esélye egy 18 éves, képzetlen, antiszociális de motivált felnőttnek munkát találnia vidéken, állatgondozás stb?

Figyelt kérdés

Figyelem! Nyugalom megzavarására alkalmas információ következik

.

.

.

Szóval, játékfüggőség miatt 16 évesen abbahagytam az iskolát hogy gépezhessek, le se sz. tam a jövőmet, és 18 lettem a szüleim mondták hogy vagy kidobnak a lakásból vagy elhúzok dolgozni. Mivel Budapesten vagyok, csak gyári meló jöhet szóba + szoba, de ott emberekkel kell együtt lenni, és mivel 2 éve alig láttam embert élőben, sokáig telne visszaszokni + sosem voltam nyitott típus.


De!

Érdekel a gazdaság, régen voltak jófogáson olyan állásajánlatok hogy vidéken gazdaságokban adnak 1 különálló lakást + gondozói munkát, állatokat kell etetni meg takarítani az ólt, bárányokat legeltetni, most 1 et se találtam, van valami oldal ami ilyen állásajánlatokkal foglalkozik? Szeretek állatokkal foglalkozni, vagy akár gondnoki munkákat végezni a ház körül, fűnyítás, ültelés stb..


A földön..


2016. nov. 26. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Mivel én okosnak tartom magam, így úgy gondolom, hogy a pásztorkodásba/ állatok terelésébe könnyen beletanulnék. Amúgy tényleg okos vagyok csak hoztam egy idióta döntést, ugyanis WoT ban beléptem egy ESL csapatba, amivel azt hittem hogy majd lehet pénzt keresni, és meg is élhetek belőle. De addig nem jutottunk el. Szóval inkább részben csak játékfüggőségből hagytam ott az oktatást.


ESL = eSport. Lehet bejnokságokon indulni, pénzt keresni.

2016. nov. 26. 23:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyanról ne is álmodj, hogy Te leszel a János Vitéz, juhász subában, aztán tereled a birkákat mint egy magányos farkas. 18 vagy (?) atya gatya ...

A helyedben tanulnék valami normálisat inkább, megemberelném magamat aztán talpra állnék. Munkaügyi központba csörtess be szépen aztán indulj el egy szakmát adó tanfolyamon. A félelmeidet az emberek irányába, meg a játékszenvedélyedet kezeltesd egy pszichiáterrel.

2016. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha vidéki gazdasági munkát akarsz akkor jól nézd át az ajánlatot mert sok munkáltató rabszolgaként bánik azokkal akik ilyen munkára kényszerülnek.

És haza sem engedik őket.

Esetleg ki mehetsz egy cég által, az USA-ba kb 300.000-400.000 forintba átszámolt fizetésért minimum, de kb 2 évig dolgozhatsz ott, és egy családnál kell gyerekre/gyerekekre vigyázni.

Általában az ilyen családok háza be van kamerázva úgyhogy semmi hibát nem követhetsz el.

Vagy mehetsz akár a francia légióba.

De ha tényleg okos vagy akkor menj dolgozz külföldön, de ha nem akarsz ott akkor itthon de amit szerzel pénzt tedd a 80%-át félre és később csinálj egy magán válalkozást.

Lehetőleg kis vállalkozást.

De jobb ha vidéken csinálod.

És olyan céget ami nincs a környékén, pl Vágott kő árusítás (nem kell sokat bele fektetni. És kevés helyen van vidéken ilyen.)

Kis reklámmal sikeres lehetsz rögtön.

Írj privátot ha bármiben segítség kell. Vagy más lehetőség illetve tanács.

2016. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. ha keresnek is talán tavasztól jobban mint ilyenkor
2016. nov. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pl lógondozónak minden idiótát felvesznek papír nélkül is,rabszolgának egy kis lyukba,amit úgy hívnak,hogy "különálló házrész"
2017. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!