Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy soha ne kelljen dolgoznom (munkahelyen) egy percet sem életem során, mégis megéljek minimális igényekkel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezz meg egy hajléktalant.
2016. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Válassz olyan szakmát, amit saját vállalkozásban, otthonról csinálhatsz.
2016. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Áh nem akarok én vállalkozni se, szakma se érdekel semmi. Csak lumpenkedni egész életemben, tehát dögleni délig, aztán számítógépen játszani, tv-t nézni, focizni, edzeni, vedelni piát, szórakozni stb. stb. amire munka mellett idő se nagyon, de főleg kedv nem.
2016. dec. 1. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Állami cégeknél javaslok neked irodai munkákat, jóformán semmit sem csinálnak kb...
2016. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
te nem a McDonalds-os Balázs vagy?
2016. dec. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem fogod ezt érezni. Én vagyok olyan szerencsés, hogy a hobbim a munkám, de amint ez az egész üzletszerűvé válik, úgy elveszíti a varázsát. Az ügyfélnek is beleszólása van a dolgokba nyilván, illetve a határidőket is nyilván reálisabban kell megszabnom. A munka mindig is munka marad, így kell hozzáállni, de ez nem szabad, hogy probléma legyen.
2016. dec. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"számítógépen játszani, tv-t nézni, focizni, edzeni, vedelni piát, szórakozni "


Ezek bőven túlmutatnak a "minimális igényeken".

2016. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, valaki már fizet neked azért, hogy ennyi értelmetlen kérdést feltegyél a gyakorin... :D
2016. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyél örökös, vagy örökösnő. Vagy egy gazdag nő/sugar daddy kitartottja.
2018. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!