Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik MSC-t...

Szerintetek melyik MSC-t érdemes választanom Bsc Biomérnök diploma mellé? Anyagmérnök Msc vagy Műszaki menedzser Msc?

Figyelt kérdés
Melyik Msc-vel lehet jobban elhelyezkedni, ilyetve milyenek a külföldi és itthoni fizetések? Vagy alapdiplomával is jók a kilátások?

2016. dec. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagmérnök Msc
2016. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Tegnap még vegyészmérnök msc is választható volt. Már akkor is írtam, hogy vegyész. Anyagmérnök nem kell sehova se. Totál fölösleges szak, gépészmérnök szakirányként lenne értelme.


Bio vagy vegyészmérnök msc-t csinálj. Bsc semmit nem ér ezen a területen. Technikusnak veszik fel a bsc diplomásokat...

2016. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
műszaki menedzser msc a világ legfeleslegesebb msc diplomája.
2016. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Még hogy anyagmérnök nem kell sehova :D ezen jót nevettem.. akkor biztos azért jön el egy multi a záróvizsgára, hogy megmondja, hogy nincs szüksége anyagmérnökre.. soha nem végez annyi anyagmérnök, mint ahányat keresnek
2016. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészre méginkább nincs szükség. Másrészt meg a mű menedzser tényleg egy értelmetlen szak. Vagy gépêszmérnök vagy vállalkozásfejlesztés/pénzügy MSc.
2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Két éve az én anyagmérnök záróvizsgámra egy multi se jött el. Na bumm 1-1



profession.hu


Anyagmérnök 7 találat

Vegyész 80 találat

Gépészmérnök 296 találat

2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagmérnököt alig egy pár helyen képeznek az országban és sokkal kevesebbet mint gépészmérnököt.
2016. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit fura válasz lesz, de igazából tök mindegy, mindkét diplomával ugyanolyan jól el lehet helyezkedni. Én anyagmérnökként végeztem, bruttó 450 körül keresek, de akkor még nem volt meg az MSc amikor itt elhelyezkedtem. Nyelvtudás, önbizalom, self marketing, gyakorlati tapasztalatok. Ezek nagyon fontosak ha el akarsz helyezkedni, az, hogy halál pontosan milyen mérnök vagy, az csak egy sor az önéletrajzodban.
2016. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!