Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foglalkoztatási osztály...

Foglalkoztatási osztály küldött hivatalos levelet a járási hivatalból?

Figyelt kérdés
Ha a bedobott papíron amit a postás hagyott feladó csak annyi volt, hogy foglalkoztatási osztály, elvileg a járási hivatalból, akkor lehet, hogy valamilyen munkát akartak felajánlani? Ezt levélben szokták küldeni? Regisztrált munkanélküli vagyok de segélyt nem igényeltem a járásiból, és ők küldtek most valami ajánlatot lehet? azt hitem hívják az embert ilyekkor. Vagy ha előző munkahelyyemen meg volt igényelve rám támogatás a munkaügyitől, lehet annak a határozata jött meg hogy lezárták? Örülnék neki. Tud valaki mondani valamit erre?thx
2016. dec. 15. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint a munkaajánlatnak örülnék. :D
2016. dec. 15. 17:17
 2/4 A kérdező kommentje:
valaki segítsen már... mostlátom, hogy van ilyen osztály a munkaügyibe is, de ha ők küldték a végzést, én meg elbaxom az időt a posta miatt, mérges leszek....
2016. dec. 15. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

-behívnak közmunkára

-behívnak egy "csoportos tájékoztatóra"

-egyéb

2016. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azóta néztem, ugyanezzel a címmel jött amikor töröltek a munkaügyi nyílvántartásból mikor lett munkám, szóval lehet most csak a papírokat küldte el a nő mert ott mikor újraregeltem nem adott saját példányt és szerintem utána jutott eszébe ezek szerint. mert pont két napra rá már küldte csak nem voltam itthol egy hete már és most láttam a papírt róla. De köszi amúgy.
2016. dec. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!