Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az a munkátok amit szívesen...

Az a munkátok amit szívesen csináltok és mi az, illetve aki gyári három műszakos melóban van és szereti el tudja mondani, hogy miért?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, és tudni szeretném, hogy hány százaléka az embereknek szereti is amit csinál vagy csak a jó fizu miatt vagy mert nincs más, vagy nem is válogathat esetleg.
2016. dec. 20. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Logisztikai ügyintèző.

Szeretem mert nem unalmas,gyakorolhatom az angolt, sokat emailezhetek, de megszakadnom sem kell

Ès kezdőkènt kèzhez kapok 200 ezret.


Gyárban dolgoztam 4 èvet, szerintem nem lehet szeretni.

2016. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó gondolom logisztikán is végeztél, tehát megérdemled a jó állást. :)
2016. dec. 20. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 műszakról kerültem irodára. A vicc az, hogy a fizetés ugyanaz. 3 havonta van egy úgynevezett teljesítménybér bónusz. ami nettó 30e-et jelent pluszba ha a 3 hónap alatt nem voltál beteg és ha 100%ot kapod (nos ilyen nincs)


viszont a munkaidő fix, éjszakázni nem kell, 1 óra szünetet magad osztod be, ha akarod akkor óránként jársz ki 10 percekre.


összességében sokkal jobb, kevesebb munka, jobb körülmények ugyanazért a pénzért és éjszakánként alhatok nyugodtan!

2016. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

IT-s területen dolgozok.


Igazából azért tanultam, hogy az lehessek, ami. Nem kérdés hogy élvezem-e.


Diplomaszerzés előtt utána sem néztem a fizetéseknek a szakmámban - ami egyébként utólag ítélve nagy hiba volt, belátom. Szerencsére nem rossz a fizu sem, így elégedett vagyok.

2016. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh remélem egy kormánybeli sem olvas titeket, mert elhiszik, hogy minden okés az országban.:D
2016. dec. 20. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
eddig gyárban dolgoztam csak, pályakezdőként érettségivel egy kisebb ipari városban nem könnyű melót találni. előző munka helyemen a társaság jó volt viszont szalag mellett álltam, 20-30 kilós ládákat emelgettem, napi több, mint 700x láttam ugyanazt. ezt 3 hónapig bírtam, jó lecke volt arra, hogy sorimunkát soha többet ne vállaljak. most minőségellenőr vagyok. nem mondom, hogy szeretem, de nem rossz meló... minden nap más a feladatom, nem tudok annyira beleunni. ez sem túl izgalmas, és sokszor látom egy nap ugyanazt, de akkor sem kattanok bele a monotonitásba. méregetek, papírmunka is van, utómunkázás, anyagmozgatás. igazából elég egyszerű, csak oda kell figyelni, hogy ne engedjek tovább hibás anyagot. ez saját tempós, nem úgy, mint a szalag munka. sok szabad idővel jár, bármikor kimehetek pisilni, cigizni, egy kávéra. a főnökök nem túl szigorúak. van, hogy alig van munkám, szétunom a fejem, pl órákig nem dolgozom... soha nem volt még arra példa, hogy nem fejeztem be volna időben a rám bízott feladatot. ilyen szempontból jó, mert nem hajtanak agyon. a társaság nem valami jó, nem találom a helyem, főleg, hogy össze-vissza tesznek műszakokban. és elég hideg is van a gyárban. a 3 műszak szerintem egyáltalán nem vészes, a délelőttöst utálom a legjobban. az éjjeles a legjobb, mert nyugi van, nincsenek bent nagy főnökök, nagy a szabadság. viszont abból elegem van, hogy hétvégente bármikor behívhatnak túlórázni műszaktól függetlenül. a gyári munka sem rossz, ha jó a társaság és nem robotmunkát végez az ember. a fizetés átlagos, havi 140 körül kapok. ha belegondolok hogy ma is alig csináltam ahhoz képest jó pénz
2016. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nah igen. van majdnem sori ami jól fizet. persze ez is akkor jó ha nincs extra kiadás azaz albérlet, vagy hitel...
2016. dec. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!