Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Vagyonőrnek elmenni...

Megéri Vagyonőrnek elmenni dolgozni? Van e tapasztalatotok ezen a téren hogy vagyonőr? Vagy válasszak más lehetőséget?

Figyelt kérdés

Van egy cég Farek Team security a Lurdy házba keresnek vagyonőröket nettó 700as órabérért 24/48as munkába havi 10 12 munkanap lenne. Annyit ajánlottak hogy beiskoláznak vagyonőr tanfolyamra mellette dolgozhatok már csak más munkakörre jelent be addig amíg nem szerzem meg a papirokat a vagyonörködéshez.


Vagy lenne egy másik lehetőség egy nettó 100ezer forintos fizetésért textil áruházba raktárosnak hétköznap 8-16 óráig bejelentve 8 órában.

Meg még van egy lehetőség a lakhelyemhez közel a Jysk áruházba eladó állás.


Na most amit tudni kell hogy még ez az évem van levelező gimnáziumból ami mellett szeretnék elhelyezkedni amíg elvégzem és meglesz érettségim mert aztán van más lehetőségem ami fix.


Tehát csak arra lennék kíváncsi hogy szerintetek a vagyonőrit hagyjam vqgy melyik munkát válaljam be.


Válaszokat köszönöm.



2017. jan. 5. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Bp-en jobban jársz a raktáros melóval.
2017. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 8 éve vagyonőrként dolgozom. Nem ajánlom. Csak arra jó, hogy ne halj éhen, és ha beleragadsz hosszabb időre, lesz egy több éves semmire sem jó (és senkit nem érdeklő) "tapasztalatod", amikor váltani szeretnél. Én most szembesülök vele éppen.

Ehhez képest még a JYSK eladó is egy vagyont érő "szakma" a munkaerőpiacon.

38/F

2017. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is fiatal vagyok,én is a "szakmában" dolgozom. Kérdésedre válaszolva,saját példámat tudom felhozni. Én nagyon szerencsés vagyok,mert egy remek kis telephelyen vagyok járőr.Heti öt nap hétbége és ünnep szabad, 8-9-10óra.Ez annyit jelent hogy kb szolgálat alatt 5-6 x 10perces séta... A telephely kamerákkal,riasztóval,infrákkal felszerelt ,tehát a hibázás lehetősége minimális.Az őrhelység kultúrált,van wc,zuhanyzó,mikró,hűtő,hősugárzó,klíma,sőt még egy kis tv-is.A főnököm irtó rendes,ha nem tudsz bevállalni egy szolgálatot éppen,akkor kerít mást és nincs anyázás meg kirugással fenyegetés,ezen kivül havi 1x ha kijön a főnök,iszik egy kv-t,megkérdi minden oké e majd hazamegy.A cég korrekt,be vagyunk jelentve,fizetés pontos,mindig annyi amennyinek lennie kell,mindig ugyanabban az időben jön,nincs havonta cégváltás.Amiért hosszútávon mégsem ajánlom:Saját magamból kiindulva,nagyon durván függ a fizu az óraszámtól nekem volt olyan hónapom,hogy minimális óraszámmal 110-125közt volt,igaz mikor túlórázgatok meg műszakot cserélek,akkor volt hogy 200-230K is megvolt.Én a meló mellett tanulok. Már végeztem egy másik szakmát,s most informatikai sulit fogom kezdeni levelezőn. Tehát hosszú távra nem ajánlom. De mint nekem is pl. Suli mellé vagy kiegészítésnek teljesen megfelel.

Sok sikert!

2017. nov. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!