Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet valaki alkalmatlan a...

Lehet valaki alkalmatlan a targoncázáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnėm elvėgezni a tanfolyamot, csak tartok adtól hogy alkalmatlan lennėk rá. Győr környėkėn szeretnėk elhelyezkedni. Ott mennyit lehet keresni? Pár hónapos gyakorlat után meg ausztriába vállalnák ingázzó munkát. Mit gondoltok erről?
2017. jan. 26. 13:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Jól kell látni, egyszerűnek tűnhet, de nem az. Balesetveszélyes, tonnákat mozgatnak szűk helyeken. De biztosan bele lehet jönni.
2017. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na nekem pont a látásom nem jó. Nem jól látok távolra. Szeműveget hordok. Bár nem vėsszes. Jobb -1es ball 0,5. Szerintem mėg az nem kizáró, hogy tudjam vėgezni...
2017. jan. 26. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
van. pl aki nem akar felelősséget vállalni az máris alkalmatlan rá.
2017. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs problėmám.... Itt az kėrdės hogy vannak-e olyan tipusú emberek akik az adottságaig alapján alkalmatlanok...
2017. jan. 26. 22:03
 5/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Mint azt régóta tudjuk, Klaus teljesen alkalmatlan targoncavezetőnek: [link] ;)
2017. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jót nevedtem rajta. De ėn inkább az árú le ės feltėtelėre gondoltam. Ėn szemėlyes megitėlėsem szerint az lehet a legnehezebb. Ez alatt nem az ėrtem hogy 2m magasbó le vagy fel teszek valamit, hanem szűk helyen 6-8m magasból kell le vagy fel pakolni.
2017. jan. 27. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6-8 m magasból fel -le pakolást a gyakorlatban majd megtanulod , nem bonyolult.

Elhelyezkedni már nehezebb , a munkáltatók inkább gyakorlott targoncást akarnak felvenni , nem egy kezdőt.Minimális kárt minden targoncás csinál , úgyhogy kezdőként szükséged van a kollégák jóindulatára.


Kezdőként 8 órában 90-100 ezres fizetésre számíthatsz.

Az átlag inkább 120-140 e , Győrtől nyugatabbra.

Multinál megkapod a 160-170 ezret , de jól meghajtanak és ebben már szombatok is lesznek.Ők szokták eljátszani , hogy márciusban elküldenek 1 hét kényszerszabira , órabankra tesznek , augusztusban pedig végigmelóztatják veled az összes szombatot.Ha éveket dolgozol náluk , akkor még rádobnak pár tízezret.


A pár hónap gyakorlat Ausztriához kevés lesz , évek kellenek hozzá , és német nyelvtudás.Többféle targoncával kell gyakorlat , tehát magasemelésű ,hosszú villás , oldalvillás,a legjobb a több tonnás.

Az osztrákoknak elegük van a külföldiekből , csak akkor vesznek fel magyart , ha más nincsen.


2016 végén kerestek Ausztriában 2 magyar targoncást 3 hónapnyi munkára , harminc ! targoncás jelent meg kint....

2017. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!