Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon milyen munkával...

Magyarországon milyen munkával tudnék jól keresni?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok, de egyre inkább úgy érzem, hogy ugyanolyan nyomorban fogok élni, mint a szüleim. Sajnos/nem sajnos humán beállítottságú vagyok, így esélyem sincs olyan szakmákkal foglalkozni, amihez reál tudás kell.. Pedig az ilyen munkákra van nagy kereslet, és könnyebb jól keresni velük.

Anglisztikán tanulok, de az innen kikerült emberekkel Dunát lehetne rekeszteni, és az elhelyezkedés is nehéz.

És tudom, hogy ha ilyen könnyű lenne megfelelő szakmát/állást találni, mindenki ezt csinálná, de pár tanács jólesne. Elég kilátástalannak érzem a helyzetem.



2017. jan. 30. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
JÓ angolosokkal azért nem lehet Dunát rekeszteni. Az egyik lehetőség, hogy ha érzel magadban tehetséget a tanításhoz, szerzel tanári képesítést. Ezzel nagy valószínűség szerint találsz munkát, és nem fogsz nyomorogni, viszont bővelkedni sem. A másik lehetőség, hogy tovább mész fordítói vagy tolmácsi irányba, ehhez nem értek. A harmadik lehetőség, hogy megtanulsz egy másik idegen nyelvet (lehetőleg németet, franciát vagy spanyolt) erős középfokon. Két idegen nyelvvel akkor is el tudsz helyezkedni (pl. valamilyen ügyfélszolgálaton), ha nincs egyéb szakmai ismereted. Akármi is lesz a főállásod, mellette vállalhatsz magántanítványokat, ha van tehetséged a tanításhoz. Szóval gyúrj rá a másik nyelvre, akkor nagy baj már nem lehet.
2017. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Magyarországon milyen munkával tudnék jól keresni?"


A gázszerelők jól keresnek úgy hallottam :D

2017. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi számít jól keresésnek?
2017. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sajnos humán beállítottságú vagyok... khm erre csak annyit tudok hozzáfűzni hogy sajnos én is az vagyok szociális szakon tanultam de utána jött egy válás az életemben nem engedhettem meg a gyerekem miatt hogy keveset keressek egy szakmában amit élvezek, így sulit és szakot váltottam. Kicseszettül nehéz volt rengeteget kellett tanulnom mert buta voltam a kémiához + a latin... Szóval nem könnyű de jó eredményeim vannak és biztos hogy lesznek is hiszen teszek érte. És ez a fizetésemen is vissza fog köszönni hisz már az utolsó évben halásszák az embereket.

Szóval szerintem kapd össze magad fiatal vagy még könnyebben tanulsz. Szóval ha az ár a fontos akkor legyél kész beáldozni érte a szeretem dolgot.

2017. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el az angoloddal szinkrontolmácsnak.. ahogy olvasom a profiknak napi 100e-es alapdíjuk van.
2017. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó alakod van, fotomodellnek azonnal felveszlek!
2017. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Picur888 válasza:

Szia!

Azt tanácsolnám, hogy az IT Services multicéghez próbálj meg jelentkezni... én is ott dolgozom már 2 és fél éve. :)

Nekem diplomám nem volt, csak a szakma+jó némettudás, mégis felvettek. :)

Tucatjával keresik a céghez azokat, akik jók vagy angolból vagy németből... A fizetés is jó, én már másodszorra kaptam fizetésemelést.. :)

Ha érdekel, írj nyugodtan. :)

Üdv,

24/L

2017. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!