Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmű / Émász-nál alkalmazott...

Elmű / Émász-nál alkalmazott vagy vállalkozónál alkalmazott? ( Villanyszerelő végzettséggel )

Figyelt kérdés
Elmű / Émász-nál villanyszerelőként milyen nettó munkabért kaphat az ember ? Tudom, rengeteg dolgotól függ, hova osztanak be stb, de kaptam vállalkozónál egy ajánlatot ott körülbelül havi nettó 220.000 ft-ot kapnék, de hétfőtől szombatig munka és nem térítik az útiköltséget. Kíváncsiságból érdekelne, ha jelentkezem mégis milyen bérre számíthatok !?

2017. febr. 1. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan nem. Nagy cégnél másképp van ez. Lesz 3 év, mire kiderül, mit lehet rád bízni, ezzel párhuzamosan megszerzed a szükséges vizsgákat, némi gyakorlatot, stb. Még ha hozzávesszük a 13. és 14. havit, meg a kafetériát, akkor sem kapnál annyit az elején. Szerintem.
2017. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:D Melyik hívott? Észak Budai Zrt/mérnökiroda kft (hivatalosan elműnél a mérnökiroda kft az goldex-base kft-ként szerepel), Emanvilsec? eurodetvil, vagy Kábeltímkft? :D

kb mindegyiknél egy az árazás, északbudai-t meg eurodetvilt tudom biztosra, hogy ébzrt-nél 8-ra az utóbinál 4-re jelentenek be.

Többi boríték! Ja igen goldexnél nagy a frusztráció is, készülj fel sz. miklósra, ha nem felelsz meg neki küld a hálózatosokhoz :D

kb mindent elmondtam, elmű közelébe semmi pénzért nem mennék, főleg nem alvállalkozóhoz! privátba írj

2017. febr. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!