Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek így rendszergazdának...

Mehetek így rendszergazdának dolgozni?

Figyelt kérdés
Jobinfo-n rengeteg rendszergazda hírdetést találni mostanság/ahhoz hasonló munkakört. Én májusban fogok vizsgázni. Picit félek az elvárásoktól, mert sok van, amit suliban nem is tanulunk/tanultunk, csak nagyon alapokat. Szerintem lenne esélyem, hogy felvegyenek valahova, de félek, hogy "kevés" vagyok oda, nem tudok eleget. Mit tegyek.
2017. febr. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezés ingyen van
2017. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz max elutasítanak. Veszteni nem vesztesz semmit. Esetleg olvass utána azoknak az elvárásoknak a neten ami kell és nem nagyon tudod.
2017. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Rendszergazda vagyok ProgInfós (wc)papírral (angolul "diplome").


Első nap bejössz kezdőként, behozod a számítógépet. Neked kell hozni.

Általában úgy kezdek, hogy szétszórom az ultrát, felrugom a PC-t.

Pécsett vagyunk, Webstar a cég neve.

Ha jössz, hozzál : alaplapot, VGA-t, tápot, házat, billentyűt, egeret, monitort, hangfalat, laptopot, dokkolót, ... , soros-porti programozót, mátrixnyomtatót, omron PLC-t..... Amit tudsz, hozzál.

Bejössz : Ott lesz a főnök, ne mondj neki semmit, hagyd, Ő nem tudja. Most még nem tudunk bejelenteni, nem is tudunk most még ilyen marhaságokkal foglalkozni.

Aztán megfőzöd a kávét, összeütsz pár linux-disztribúciót LFS-ből, megmutatod, hogyan csinálod.... Aztán ottan majd Megbeszéljük a dolgokat.

2017. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!