Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Céges írásos ígérvény a...

Céges írásos ígérvény a fizetésemelésről ér valamit? Bíróságra egyéb jogi fórumra elvihető be nem tartás miatt vagy papírhulladék?

Figyelt kérdés

Tavaly felmondási hullám volt a cégnél és a vég hogy elejét vegye még több ember elmenetelének írásos vállalást adott ki melyben arról értesíti a munkavállalókat hogy 17-01-01-től béremelés lesz adott százalék és cafeteria – keret emelése. Mindez ugye írásban munkáltatói aláírással, meg is van.

Eljött a 17 kiderült egy fillért nem emeltek senkinek.

Kérdésem: az az írásos vállalás amit a cég adott az mit ér egy jogi fórum előtt? Semmit? Papírhulladék?

Tényleg nem világos mert a cégnek elvileg azt kell betartani ami a munkaszerződésben van. Abban meg nem történt módosítás. Ez az oldal támadhatatlan.

De azért ha én írásban aláírásommal konkrét dátumot és összeget tartalmazó írásos ellenőrizhető nem letagadható ígéretet teszek akkor nehezen tudod elhinni hogy ez tényleg semmi. Hogy tényleg ennyi-akkor azt mondtam hazudtam lapozzunk menjünk tovább.

Tényleg semmi?


2017. febr. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
unalmas vagy. nagyon.
2017. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tudod, mi ezzel a céggel a legnagyobb baj? Hogy egy ilyen agyhalott idiótát felvett, mint te vagy.
2017. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es: :D :D :D


Amúgy kérdező, tényleg unalmas - ráadásul idén "kötelező" minimálbér emelés volt - persze, hogy bevállalta a cég a béremelést.

A kötelezőt meg azért tettem idézőjelbe, mert úgy hallom, nem mindenhol lépték meg...

2017. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"mert úgy hallom, nem mindenhol lépték meg..."


profession szerint 80% nem lépte meg

2017. febr. 21. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:

"persze, hogy bevállalta a cég a béremelést. "


Mivel a cég nem minimálbéres így nem értem ez hogy jön ide

2017. febr. 21. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy jön ide kedves "munkajogász" (ál vagy valós problémákat felvető, nem megoldást kereső) kérdező, hogy a kérdésedből nem derült ki. Gondoltam, azért ment el mindenki, mert nem fizetik meg :D De ha nem minimálbéres, akkor már jól kerestek!! :D :D


Amúgy segítek, válaszomból most ezt a részt kell "kiragadni" :D


"De ha nem minimálbéres, akkor már jól kerestek!!"


Mert szerinted, aki nem minimálbéres, az már mindjárt jól keres???


Na, akkor ezt a kört már megspóroltam Neked, ezt már nem kell leírni :-)

2017. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy azonnali hatályú felmondásra lehet, hogy elég, pénzt nem fog neked hozni.
2017. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!