Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért panaszkodnak sokan?

Miért panaszkodnak sokan?

Figyelt kérdés
Nem értem, én nézegtem naponta az állásokat, és szinte érettségivel akár 200-300 ezres fizetésű munkákat is találok és nettó. pl. Szakmunkások közül Ácsok 300 ezret keresnek, aokőművesek napi 20 ezert , teli vannak az álláshírdetések ilyenekkel, most például awi hegesztőket keresnek 40-500 ezer NETTÓ fizetésért MAGYarországon. Sokan meg panaszkodnak hogy nem találnak munkát. Én nem tudom, én érdekes mindig találok.
2017. febr. 20. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Kezdjél el akkor linkelni?

Főleg ennél

"szinte érettségivel akár 200-300 ezres fizetésű"


Az ország mely részén élsz?

2017. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Engem is érdekelne egyébként egy releváns felmérés erről. Én elég szegény családból származom ahol szintén problémája volt a munkakereséssel mindenkinek. Mármint barátok, rokonok körében mindenkinek. Érettségije minimum volt mindenkinek egyébként. Hó végén ment 5-10ezer forintokkal a körbetartozás fizetés előtt, nem is hittem, hogy lehet ezt máshogy. Aztán elvégeztem a sulit, jó állásom lett és körülöttem az összes barátom jól keres (2-300 felett). Szóval nem tudom, szerintem ez inkább vidéken jellemző, hogy nem találnak állást az emberek, illetve a 40-50+ korosztály körében.
2017. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2017. febr. 20. 23:02
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Látom Bp-i az összes állás.

Bár igaz Magyarországon van de vidéken nagyon más az élet. Ha költözne, nem tud mert a vidéki vityillóból max egy szobát venne Bp-en :/ Ráadásul ha idősebb akkor már ott az élete is. Albérlet meg megint szívás, mert hiába a jó fizu ha 100at kiadsz egy normális albiért Pesten.

A parkolóőrösnél nem írják netto vagy brutto. Bár a cégeknek a bruttot szokás megadni.


Még valami.

Az "akár" ennyit meg annyit meg lehet keresni kifejezés az azt jelenti hogy látástól mikulásig dolgozol akkor kaparhatod össze az írt összeget.


Van ismerösöm, kőműves 35 éve a szakmájában és kap Itt Szolnokon 120 nettót.

Felénk a 100-150 közötti nettó az átlag átlagos 2 kezi munkáért


[link]


Jelöld meg jász-nagy-kun szolnok megyét és nézd meg a mennyik az összegek amit kaphatsz

2017. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

parkolellenőr: [link]


nettó 185 tessék. érettségi sem kell hozzá

2017. febr. 20. 23:43
 6/19 A kérdező kommentje:
kőműves: [link]
2017. febr. 20. 23:46
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Budapest, Budapest, Budapest

Így is sokan mennek (ami nem baj) csak hát már nem tudják az albitulajok hogy hová emeljék az áraikat :) (kereslet/kínálat)

2017. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Oszt gondolkodni szoktál-e? :D

Na persze, 600 ezres fizetés. Jó vicc.

2017. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Elolvastad amit küldtél? Az első linken írják, hogy a első negyedévben akár 300e nettóval is támogathatnak. Ez nem a fizetésről szól csupán kiegészítés. Egyébként meg értékesítés, amiről annyit kell tudni, hogy vagy sikerül eladnod pár ingatlant vagy pazarolhatod az idődet ingyen.
2017. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Ingatlanreferens, ne nevettess.

Jó, ha 3-4 év után eljut oda, hogy 300 ezer lesz a fizetése, mivel jutalékos rendszerben dolgoznak. Csak akkor lesz profitja, ha nagyon jó a beszélőkéje és rá tudja tukmálni az emberekre az adott lakást/házat.

A parkolóőrös hirdetésnél is oda van írva, hogy teljesítményfüggő.

Tehát, kidolgozod a beled 10-12 órában és örülhetsz, ha megkapod a 185 ezret. Így már annyira nem is hangzik jól, nem?

2017. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!