Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkás vagy katona legyek?

Gyári munkás vagy katona legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Most egy gyárban dolgozom nettó 120 ezer körül keresek. Nem kimagasló, de megfelelőnek tartom a fizikai erőnlétemet. Érdeklődnék, hogy megéri katonának menni? mennyi lenne a nettó keresettem? Mennyire nehéz? És tényleg nagyon szívhatnak a katona társak? Vagy inkább az összetartozás jellemezi őket? Szabadidő mennyi jár?

2017. febr. 21. 16:05
 1/10 anonim válasza:
Hogy szívni fognak e a katonatársak? Az inkább a kék osztrigában nem?
2017. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:'DDDD elírás, sorry. :D szóval nagyon SZIVATNAK a katonatársak? :D
2017. febr. 21. 16:27
 3/10 anonim válasza:
Valamennyire biztos bekóstolnak, de hosszútávon csak javadra válik. Én azt mondanám, hogy jelentkezz a Nemzetvédelmi Egyetemre és akkor egy magas rangú tiszt leszel, nem pedig egy sima katona ha erre akarod adni a fejed. Ezen múlik a kereseted is majd. Ha a gyárban van továbblépési lehetőség és 10-12 év múlva már 300at fogsz keresni akkor az se rossz, de ez a 120 nem lesz elég ha majd családot akarsz eltartani, megaztán 40 évesen már más érzés lesz nehéz fizikai munkát végezni mint 20 évesen.
2017. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri próbálkozni vele, ha valami nem tetszik közben, visszamehetsz dolgozni (gondolom). Van fizikai alkalmassági meg egyéb ilyen vizsga/vizsgálat, amiken át kell menni. Ha elvégzed tiszt leszel egyből, lehet választani irodai munka vagy terep munka között egyaránt. Nekem a volt osztálytársam apja ezredes. Felületesen ezeket mondta. Mondjuk neki a diplomamunkája elég kemény volt :D.

Ha magas az IQ-d és bírod a monoton munkavégzést nézz utána a légi forgalomirányítónak. Nagyon nagyon sokat lehet vele keresni, de ugyanakkor agyilag fárasztó is meg eléggé stresszes.

2017. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


300nem rossz kivéve ha megéri, mert lehet kap egy golyót a fejébe valamelyik bevetés alatt.

2017. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Irodai munkával mennyit lehet keresni a katonaságnál?:)

És oda csak nőket alkalmaznak vagy vannak férfiak is?

2017. febr. 21. 19:09
 7/10 benike42 válasza:
51%
Katonaságot próbald! Csak most az a szívas benne hogy most be indult ez a határőrzés... De voltam toborzó irodába es mondták hogy akár 300000 ftot is keresnek es ezt mások is mondták!+nagyon sok kedvezmény van és ha nem is lenne a határ akkor meg ki mész misszióba es ott keresel Boszniába 6hónap alatt úgy 3-4 milkát persze ez beosztástól függ
2017. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Boszniába? Ott már 20 éve vége a háborúnak :)
2017. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 benike42 válasza:
Nem azért de békefenntartók vannak kint :) neten fent van:)
2017. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 benike42 válasza:
És igen a magyarok is kint vannak:) haverom is 1 éve jött haza:)
2017. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!