Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy birósági tárgyalás...

Krisszeki82 kérdése:

Milyen egy birósági tárgyalás Ausztriában az arbeitskammernél? Kell tartanom tőlle?

Figyelt kérdés
Egy éve nem fizet ki rendessen a volt munkáltatóm.Az arbeitskammer feljelentette,és bíróságra kell mennem.Az álláshírdetésben ingyenes volt a szállás,és az ellátás.De ő levont ezekre összessen 1830eurót.Kinyomtattam az eredeti hírdetést.A munkadzerződésben is ingyenesnek volt feltüntetve.Kicsit tartok a bíróságtól.Szerintetek?

2017. febr. 22. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van félni valód valami miatt? Tettél olyat ami nem törvényes? Ha nem akkor nyugodt lehetsz, ne tarts a bíróságtól. Bevasalják rajta a zsét ha jogos a követelés.
2017. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ilyen patkányok megérdemlik. Úgy fog kinézni, hogy bemész, aztán jól megbüntetik majd még 3000 euróra kb azon felül amit neked ki kell, hogy csengessen.
2017. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Van ugyveded es tolmacsod?


Ha nincs akkor surgosen keress!

2017. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől tartanod. Ügyvédet keresni? Minek? Az Arbeiterkammer intézi, pont erről szól a dolog. Nekem anno el sem kellett mennem a tárgyalásra,mindent intéztek helyettem. Engem nem fizettek ki hónapokig. Kétszer kellett bemennem az AK helyi irodájába, majd levelekből értesültem,esetleg felhivtak, hogy áll az ügy. 9 hónapig tartott, mire lezárult, és megkaptam a pénzem. A lényeg, nincs mitől tartanod.
2017. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!