Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok tenni hogyha sértege...

Mit tudok tenni hogyha sérteget a vásárló?

Figyelt kérdés
Pultban dolgozom és van egy vásárló aki folyamatosan inzultál. Volt olyan hogy sértegetett is, trágár szavakkal meg ilyenek. ebben az esetben mit tethetek?
2017. febr. 22. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Mosolyogsz. A vevőnek mindig igaza van. Ha viszont nem olyan fontos az állás, akkor a képébe löttyinthetsz valamit.
2017. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
elkuldod a k..a anyjaba. neked is van tartasod.
2017. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy a vevőnek mindig igaza van, az nem azt jelenti, hogy elküldhet a kva anyádba is. 10 éve dolgozom kereskedelemben, a vevőnek se szabad ám mindent, csak sokan azt képzelik.
2017. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztonsági őr, főnök, miért nem szólsz nekik és kéred a segítségüket ? Mikor felbukkan ez a vásárló hívd oda valamelyiket.
2017. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez a "vevonek mindig igaza van" cimu sztori jol hangzott a 70-es evekben, amikor megfenyegetted Juli mamat a sarki ABC-ben. De mar ideje lenne felnoni, es bizony, nincs mindig igaza... egyszer egy ugyfel szamon kerte rajtam, hogy miert vagyok olyan lassu, amikor mar 6. oraja ultem ott egy helyben szunet nelkul, mert annyian voltak egesz nap. mondtam neki, hogyha nem tetszik, akkor csereljunk helyet, vagy huzzon el a jo anyjaba :D
2017. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

egyszer egy ember azt mondta nekem "Én vagyok a vásárló, tehát nekem igazam van!' annyit mondtam neki ha jön egy fékezhetetlen kamion akkor menj át a zebrán, és majd a sírodra is ráírjuk hogy Nekem igazam volt."

A vevőnek nem mindig van igaza, csak néha jobb ráhagyni...

de a sztori: bejön tegnap előtt és kér a comb dióját. mutatok neki eggyet a pultba, aztán közli hogy neki nem tetszik hozzak ki neki. megmondtam neki nem mert mert van kint....

másnap ugyanez közlöm vele nem mert bent 27. dátumú van a kinti 24 es és nem hozhatom ki, ebből kell választania... de ő hajthatatlan volt, főnököt kért, jött is már ketten vitáztunk egy ellen majd közölte hogy h... gyerek én majdnem kimentem de visszafogott a vezető... mellesleg egy oltári b..ös nőrőr beszélink akit három sorral arrébb érzünk (és nem nagyítok itt) zsíros a haja meg miegymás. mindennek kérdezi az árát....

múltkor kérdezte az árat kimentem rágyujtani megkajáltam fél óra mulva kimentem és mondtam neki egy nagyobb összeget... XD

Hozzátenném még hamár eladóról beszélgetünk, ha normálisan viselkedünk az eladóval ők is azok az emberekhez... pl volt olyan aki megkért mert... és mondtam neki hogy mindent meg lehet oldani csak hozzáállás kérdése....

de tényleg a kérdéssel... Hogy lehet ki...szni egy vásárlóval?

2017. febr. 22. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne hagyd magad!

Egyébként az ilyen izgága IQ bajnokokat szépen művelten úgy el lehet küldeni a fenébe, hogy még meg is köszönik! :-)


Mert a magasabb színvonalú szöveget nem érti...

2017. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!