Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára vagyok alkalmas...

Milyen munkára vagyok alkalmas gyenge szociális képességgel, és generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar korképpel?

Figyelt kérdés
Jelenleg segédmunkásként dolgozom és úgy érzem nem vagyok jó semmire. Úgy meg nem tudok megtanulni semmit, ha ordibálnak velem, terrorizálnak.

2017. febr. 22. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne legyél beszari és ordibálj te is. Minek hallgatsz, nyelsz, meg tűrsz (?) mondd meg a munkahelyen annak aki ordibál, hogy otthon a gyerekével !
2017. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
* Nem tökre mindegy, hogy hülyére vesznek vagy kib @ nak az utcára mert ráburítod a hülye fejére valakinek az asztalt. Inkább rúgjanak ki mert nem hagyom magam hülyére venni, minthogy ott állsz, hallgatsz mint lóf @ asz a hideg-vízbe !
2017. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt én is voltam ilyen balfácán, hogy valaki üvöltött mint a fába szorult féreg, meg égetett mások előtt nap mint nap. Mindezek tetejébe még ki is rúgatott. Ma már, mai ésszel, úgy vágnám szájba az ilyet, hogy kiköpné az összes fogát.
2017. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, jó lenne tudni hány éves vagy...
2017. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyári munka van a Tesconál.Lehetsz árufeltöltő.
2017. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy , hogy hol dolgozol , minden munkahelyen vannak olyanok , akik direkt rászállnak azokra , akiket " gyengébbnek" tartanak.Ha meghátrálsz ( akár konfliktuskerülésből , jóindulatból) akkor csak még jobban rád fognak mászni!


Gúnyolódj velük , szórakozz egy kicsit te is , ha komolyan veszed őket ( és mindig kerülöd a konfliktust ) , akkor be fogsz csavarodni.

Ne úgy állj hozzájuk , hogy végezzük el együtt rendesen a munkát , hanem úgy , hogy haver most visszaszívatlak!

2017. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!