Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg Magyarországr...

Mennyire éri meg Magyarországról Ausztriába kijárni dolgozni?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: Budapesten lakom saját lakásban arra gondoltam eladom és veszek Sopron vagy Szombathely környékén egy másikat és onnan kijárok Ausztriába dolgozni. Van aki arrafelé lakik és szintén osztrákoknál dolgozik? Vagy inkább csak simán menjek ki Ausztriába és hagyjam a magyar lakhatást? Kinek mi a tapasztalata erről?

2017. febr. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb Sopron lakosságának a fele napi szinten ingázik, de lehet keveset mondtam.
2017. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor jó ötlet, ha a határ közelében találsz munkát.
2017. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először gyere ki, lásd meg, hogy mennyire jön be neked a kinti élet. Aztán már nagyon könnyen elfogod tudni dönteni, hogy melyik országban szeretnél maradni és aszerint cselekedni.
2017. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömmel a napokban beszélgettünk erről.

A határ közelében az a bibi hogy kevésebb a munka mert sok magyar "játsza" ezt amit írsz, s ezáltal az fizetések is alacsonyabbak. Ismerősöm is nem hiába jár nyugat Ausztriába, igaz nem ingázva mert mi majdnem az Alföld közepén élünk.

Ahogy előttem írták akkor jó a buli ha a határ közelében találsz munkát.

2017. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!