Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért vagyok kiégett és...

Ferenc1102 kérdése:

Miért vagyok kiégett és stresszes a munkámtól?

Figyelt kérdés
Bankár végzettségem van, pénzügyi.. Erste bankban dolgozom, hitelezés, minden lakossági dolog, minden ami banki dolog. Rendkívül stresszesnek érzem,fiatal korom ellenére idegbeteg vagyok, őszülök, mióta a citi,erste egybeolvadt minden napnap min. 1,5óra túlóra van. Miért vagyok ilyen? Azt érzem,h ez a munka a személyiségemben változtat meg,életunt, boldogtalan és elviselhetetlen lettem tőle.

2017. febr. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
cseréljünk és gyere 3 műszakozni minimálbértől hangyányival több pénzért gyári szalag-munkázni, én meg megyek hiteleket osztogatni, akar napi 2 órás túlórával is.
2017. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Olasz93 válasza:
Kedves valaszado, fel ev mulva sirva szaladnal ki a munkahelyedrol. Kezdem nagyon unni ezt a hulye felfogast. Azt hiszed mert valakinek irodai munkaja van az mar hu de konnyu vagy meg van fizetve? Hasonlo munkam van mint a kerdezonek, es igenis nagyon idegolo. Hataridok, fentrol jovo basztatasok, irdatlan elvarasok, es persze te vagy a kapcsolat azokkal a szerencsetlenekkel akiket at fog verni a ceged.A neved es arcod ahoz amirol tudod hogy kizsakmanyolas, a megelhetesedert cserebe.
2017. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves szinten valaszado. 7 evig dolgoztam elotte postai ugyfelszolgalatoskent majd fopenztaroskent, pontosan tudom milyen az a munkakor. Ket muszakban, hetvegi munkavegzessel, bevasarlokozponti posta volt.
2017. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyhogy nekem ne add be hogy a banki melo nehezebb, mint egy postai, ahol szinten foglalkozol megtakaritasokkal, szamlanyitasokkal, szemelyi kolcsonokkel, isten tudja meg mikkel es meg rad terhelodnek a levelek, csomagok, postai cuccok, csekkek, amik a bankban nincsenek. De ha azt gondolod napi 12-15 tonna termek emelgetese 7,5 ora alatt szerinted jobb, akkor hajra, csereljunk. De akkor fizetest is.
2017. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért váltottál rosszabb munkahelyre?


Amúgy nem vagyunk egyformák. Szerintem egyénfüggő, hogy ki melyiket bírja jobban.

2017. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azert mert kjottem kulfoldre, es amig nem tudok legalabb kozepfokon, addig sajnos mashova nem vesznek fel.
2017. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Teljesen megértelek, nekem is ilyen munkahelyem volt, de mivel pályakezdő voltam, nem tudtam válogatni a lehetőségek között. Másfél évig bírtam, már egyik betegségből a másikba estem, nem tudtam kigyógyulni egy egyszerű megfázásból sem, állandó volt a szekírozás, túlóra, és hiába dolgoztunk egyre többet, csak nőtt és nőtt a munka mennyisége. Kb. másfél évig dolgoztam ezen a helyen, majd felmondtam. Nem mellesleg a családommal is mindig veszekedtem, mert a legapróbb butaságon is felhúztam magam, és semmit nem tudtam elintézni, amit hétköznap lehet, pl. SZTK. Most állást keresek. Nem fontolgatod a felmondást? Max. 3 hónapig lehetne álláskeresési járadékod, addig pihennél, és keresnél másikat. Nem tudom, hogy a többi banknál milyen dolgozni, esetleg másik területre nyargalnál át?
2017. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előléptettek :D br 300 a fizu és.mellé cafe plusz bónusz. Meg ma keresett egy ember mkb banktól. Nem a bankipartal van bajomkedved hanem,hhogy magamhoz nyúlni nincs időm. Sajna.kezdek beletörődni. Másik munkahelyet azért nem szeretnék.keresni mert ismerem a jelenlegi banki rendszereket. Halál lenne megint egy másikba beletanulni, meg ott is hasonló az elvárás. Szerintem.minőségi változás.munka terén akkor lenne lehetséges ha volna kb három magas szintű nyelvvizsgám, mellé.relevéns sokéves spéci tapasztalat. Kicsit lenyugodtam,sportolni mentem és átértékeltem,hogy más töredék ennyit nem keres sokkal szarabn melónál.
2017. febr. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!