Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezdjem a karrierépítést?

Hogyan kezdjem a karrierépítést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 16 éves vagyok, és Németországban élek.Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy hogyan kezdjem el a karrieremet építeni? Persze,azt tudom hogy 16 évesen tanulnom kell, de ezen kívül szabadidőmben mit tegyek, hogy később egy sikeres üzletember legyek? Válaszotokat kösznöm.

2017. febr. 24. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
18 éves korodig semmit, tanulj jól, hogy bekerülj egyetemre. Utána pedig egyetem mellett gőzerővel keress gyakornoki állásokat. Ha nem tévedek nagyot ez németországban amúgy is kötelező és jellemző, hogy utána ott is tartják a gyakornokokat hosszabb időre. Most kaptunk mi is egy új német kollégát, ő is vagy 2 évig volt gyakornok a cég német vállalatánál, most diplomázott pár hete és maradt is velünk, közben körbejárta a cég összes osztályát 3-6 hónap / osztály idő alatt, ami iszonyú jó tapasztalat, mindenből látott egy kicsit és hatalmas kapcsolati rendszert tudott kiépíteni, ami nagyon hasznos.
2017. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. febr. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!