Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb mennyi egy 40 m2 es lakas...

Kb mennyi egy 40 m2 es lakas rezisje? 120000 ftbol meg lehet elni szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

120 nettobol? Hat, ha alberletet kell fizetni, akkor felejtos. Ha 'csak' rezsit, akkor meg nagyon nem mindegy, hogy valami ujabb (nem uj, ujabb!) epitesu teglahazban, vagy valami lepukkant, szigeteletlen panelban laksz, mennyit fogyasztasz, mennyire futesz, stb. stb. stb.


70 nm-re a havi rezsi, 3 fore 60e HUF folott van telen, egy viszonylag jol szigetelo teglahazban, egyedi meresu hazkozponti futessel, vizoraval, illetve internettel/tv-vel. Egy lakotelepi, meres nelkuli futesu hazban, ha nincs szerencsed, siman kifizetsz ugyanennyit 40 nm-re...

2017. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly kb fél évig laktam egy 40nm-es lakásban. 17 ezer volt a közös költség, ebben benne volt a fűtés és a hideg víz, ezen felül gázt és villanyt kellett fizetni (villanybojlerből volt a melegvíz, gáz pedig a tűzhelyhez kellett). A kettő együtt olyan 8 ezer körül volt havonta. Ez ugye kb 25 ezer, még marad 95, annyiból szerintem meg lehet élni. Már ha nem kell lakbértfizetned.
2017. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!