Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti feladnátok egy nettó 1,6...

Ti feladnátok egy nettó 1,6 milliós havi fizetést 300 ezerre azért, hogy hazaköltözzetek és családot alapítsatok otthon? 29/F

Figyelt kérdés
Vegyük ezt amolyan véleménykutatásnak kíváncsi vagyok ki, hogyan döntene.

2017. febr. 25. 05:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen még nem. Egy-két évet még maradnék, aztán fél évig azon gondolkodnék, hogy meg tudom-e szokni az 1,6 milliós után a "csak" 300 ezres fizetést.

Én egy ilyennek még most is örülnék... :)

2017. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én csak akkor, ha már összegyűlt egy jó autó és egy kertes ház ára, meg vagy 5-10 milla megtakarítás, ami jó lesz a gyereknek.


Ezeket már fenntartom havi 300ból.

2017. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám fel, csak akkor ha a külföldi melót utálom a magyart meg imádnám.
2017. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ha már összejött annyi, hogy tudsz itt venni lakást és autót, akkor 300 ezer Ft-ból már jól ki lehet jönni. Az sem mindegy persze, hogy most mit csinálsz, mert lehet, hogy azt saját vállalkozásban is lehetne itt folytatni (gondolom nem mosogatásért fizetnek ennyit). Főleg ha IT jellegű, akkor még a kinti kapcsolatokat is lehetne használni.
2017. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Olajfúrótornyon dolgozol, hogy nem tudsz kint családot alapítani?


Csak azért nem jönnék haza, keresnék kint párt magamnak.

2017. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

nem. Inkább alapítanék családot kint! Kevés olyan munka van, ahol ez nem megoldható.


Ha már 1x kimentem és jó fizetésem is van kint, akkor ide biztos nem jönnék vissza többet.

2017. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Csak utána ha megvan legalább egy Penthouse lakás, középkategóriás autó és legalább 20-30 millió félretéve.
2017. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több info kellene, ez nagyon hiányos.


1. HOL keresel 1,6 milliót?


2. Mennyit melózol ezért? Heti 40 órát? Vagy napi 16-ot? És itthon a 300-ért mennyit kellene?


3. Van konkrét hölgy, akivel családot alapítanál, akibe szerelmes vagy, komolyan tervezel vele, vagy csak úgy hazajönnél, hogy majd megismerj valakit, és családot alapítsatok?


4. Milyen munkakörben dolgozol kint, és milyen lenne az itthoni? Lehet, hogy azt csak a pénzért csinálod, ezt meg élveznéd is?



Most így kapásból ezek ugrottak be. Nem ilyen fekete és fehér ez a dolog, hogy 1,6m vs. 300e - ha így működne, akkor fel se kellett volna tenni a kérdést.

2017. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 5 nap 8-10 óra munkával megkereshetem, pl. az UK-ban és ott van a magyar feleségem, a gyerekeim, akkor jobboldali, hazafias emberként sem jönnék haza életvitelszerűen. Természetesen, mivel 1,5 óra a repülőút, gyakran lennék itthon is.
2017. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én magam nem tudnám elképzelni magamat kint. Alapból is inkább a 300-at választanám, kivéve ha nem olyan a munka amit szeretek.


A te esetedben viszont, nem a nő miatt döntenék úgy, gyakrabban akarod látni a szüleidet, a barátaidat, vagy nem szereted a kinti munkát akkor igen. De csak egy nő miatt én biztos nem, annyi nő van, biztos ott is vannak jó nők.

2017. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!