Lehetek könyvelő?

Figyelt kérdés
Matekból 7-es vagyok ami magyarországon 3-as vagy 4-es.

2017. febr. 25. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, könyvelőhöz még egy OKJ is elég.
2017. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%

Gazdasági iskolában vagyok full kettes, és ha ezt elvégzem akkor csak 1 év az OKJ.

Tehát a legnagyobb hülyékből is lehet könyvelő, legalábbis itthon.

2017. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
2.: Külföldön sok helyen még ennyi tudás sem kell. De ezzel csak magad minősíted. A mérlegképes okj nem olyan, mint a legtöbb többi okj, hogy dalolva elvégzed.
2017. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Sőt a mérlegképest nem lehet dalolva elvégezni. Nagyon kemény suli!
2017. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
hát kettes, nézz be a fb-n a mérlegképes hallgatók fórumába, rengeteg a bukás...
2017. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan, ki az anyám pontozott már le?

Én vagyok az első... basszus.. csak tudom miről beszélek, ha már könyvelek.

A mérlegképes meg kinek mi..

Ne álltassuk már magunkat emberek! A könyvelő soha nem használ a 4 alapműveletnél többet.

Ami a nehézség az a különböző szabályok ismerete, de az nem matematika, amit a kérdező írt, hanem szimplán tanulás.

Belemehetnék mélyebben is, de maga a mérlegképes is manapság lószar.

Számomra fura módon kifejezetten könnyű volt.


Szóval matek nem kell hozzá, olyan hű de nagy készségek sem, amióta gépen könyvelnek(programmal), autodiktata módon is meglehet tanul sima eseményeket könyvelni, hány multi így tanítja be a nyelvet tudó érettségiseket... :

2017. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Nyelvekből nagyon jó vagyok ami nem megy az a matek meg a fizika

2017. febr. 26. 09:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írta, 4 alapművelet kell. Jó ha érted az arányosítást, variálást a műveleti sorrenddel, és kb ennyi.
2017. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de maga a mérlegképes is manapság lószar. "



Ezt szomorúan hallom. Amikor még én végeztem el, kemény 3 év volt. Mondjuk meg is tanultuk rendesen, gyakorlatiasan a könyvelést.


Senki nem állította, hogy a 4 alapműveleten kívül bármi más kell egy könyveléshez. Minden betanítható, még ez is. Az más kérdés, hogy egyébként sokunkat mégsem lehet jó könyvelőnek mondani, de ez már nem a 4 alapműveleten múlik. :)

2017. febr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!