Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzot szeretnék írni...

Önéletrajzot szeretnék írni de csak egy érettségim van nincs más végzettségem se jogsim és szeretnék állásra jelentkezni miket írhatnék még bele?

Figyelt kérdés
műszakvezető pozícióra,szükséges végzettség: szakképzettség nélküli arra gondoltam lenne esélyem

2017. febr. 26. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol, milyen műszakot akarsz vezetni mikor semmihez nem értesz ? Már bocs, írod, hogy egy kopasz érettségid van.
2017. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát dolgoztam gyárban 6 hónapig és sok műszakvezető 8 általános iskolával lett műszakvezető úgyhogy akkor lehet esélyem ahova szeretnék menni dolgozni nem kérnek semmi felsőfokú végzettséget se szakképesítést
2017. febr. 26. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor írd az önéletrajzba, az adataidat, elérhetőség, iskolai végzettség, gyakorlat, tapasztalat, előző munkahely (ek). Motivációs levél, kísérőlevél, esetleg.
2017. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap és műszakvezető akarsz lenni? Mások lehet már 20 éve ott vannak.
2017. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lepődj meg ha válaszra se méltatnak. Én is dolgoztam gyárban vagy 2-3 évig. Mikor érkezett a városunkba egy új cég, mivel az előző kivonult, küldtem az önéletrajzokat, a kutyát nem érdekelte az elő életem. Szalag segédmunkára se vettek oda, tesztírásra, semmire nem hívtak.
2017. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

ha nincs semmid, akkor mégis mit akarsz beleírni?


Amúgy írd bele, hogy nincs gyereked, nem is akarsz gyereket, csak a cégnek élnél ha felvennének, napi 16 óra munka is belefér számodra minimálbérért cserébe. sosem szoktál beteg lenni, nincs véletlen "jaj nem indul az autót így otthon maradok" kifogás sem.

2017. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!