Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkások mehetnek táppénzre?

Közmunkások mehetnek táppénzre?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy azzal kezdeni.Kiközvetítettek,de betegség miatt ezer %,hogy nem tudom ellátni. Le nem százalékolnak,ha simán nem vállalom,elveszik még ezt a nyomorult 20ezret is!

Mit lehet ilyen esetben csinálni?


2017. márc. 1. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem mehetsz.
2017. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Marhajó! Miért,a közmunkásoknak nem jár táppénz?Tudom,hogy fizetést nem kapnék rá,de csak megunja,felmond és visszaadnák a 22ezret...talán..
2017. márc. 1. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
de, van a közmunkásoknak is táppénz, ha beteg... (Úgy nem lehet, hogy kiközvetítenek és oda sem mész, mert úgysem bírod - akkor nem vesznek fel)
2017. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is akarnám,hogy felvegyenek! Minek? Hogy másnaptól itthon fetrengjek a fájdalomtól?
2017. márc. 1. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
fáj a munka? az nem fáj, hogy a mi adónkból kapod a segélyt?
2017. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A gerincsérvemmel együtt neked adom a segélyt is,élj meg belőle! Ne ítélj,hogy ne ítéltess! Majd ha ismersz személyesen,majd akkor pattoghatsz édesem!
2017. márc. 1. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor orvosi igazolást kérj, hogy csak könnyű irodai munkára vagy alkalmas, és nem fognak kiközvetíteni árokásáshoz.
2017. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az lesz! Az előzőnek még üzenem :30év alatt már befizettem annyi adót én is,hogy akár 10 évig is adhatják a segélyt! Ebben az országban nyomorítottam le magamat a párhuzamos 2-3 munkahellyel,hogy megtudjunk élni ,Így ennyi azt hiszem belefér!
2017. márc. 1. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

A köz(rabszolga)munkát ne mond vissza!

Helyes menet:

1. Van kötelező eü.-i alkalmassági vizsga,viszed az iratokat és itt elmondod a problémádat.


2.Ha még is kiraknak akkor se mond vissza, hanem vállald el, majd rendkivüli felmondással lépj ki néhány nap múlva.


Ezzel megmarad a szoc. tám. is, és nem törölhetnek a munkaügyiből sem!


A mocskolódókkal ne törödj!

2017. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5. válaszoló!


A családtagjaidat is kitennéd szemetet szedni, utcát sepregetni? Elárulom: Minden munkanélküli -végzettségtől függetlenül-az első naptól kirakhatós szemétszedésre és hasonló rabszolga tevékenységre.

A "hatalmas segily " meg családonként (!) napi 700 ft körül van. Normális munkát normális bérért kellene biztosítani a szoc. tám. helyett nem ilyen megalázó szemétszedős rabszolgamunkára szivatásból kivezényelni az embereket!

2017. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!