Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszul lét miatt ti vergődnét...

Rosszul lét miatt ti vergődnétek a megbízott cég felé? Többi lent

Figyelt kérdés
Rokon rosszul lett biztiőrként és felvette a kamera hogy másfél órát feküdt eszméletlenül a földön. ( még jó, hogy nem háttal esett el mert lenyeli a nyelvét megfullad) a főnök ahova kivannak téve céghez megnézi mindig a videófelvételeket és végignézte és mondta, hogy ő azért a két óráért nem fog fizetni mert nem volt vigyázva addig a területre és vergődik a rokon főnökének.... Én értem a logikát, de nem tartjátok ti is furának? Az a két óra fontosabb mint az, hogy ennyi erővel meg is halhatott volna egy ember a cégénél. Mi a véleményetek?
2017. márc. 3. 09:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesítő ez. Hogy ennyire pénzéhség van ebben az Országban... Juj két órát nem fog kifizetni... juj mekkorát spórol már ezen.... :(
2017. márc. 3. 09:31
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaj és persze lehet, hogy el is küldik a cégétől a rokont... itt inkább ez a legrosszabb az egészben....
2017. márc. 3. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, annyi kamu munkaügyi témát felvetettél már itt, hogy ez, még ha igaz is, már akkor sem hisszük el.
2017. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam ideírni. Ez miért lenne kamu? Kifejtenéd?
2017. márc. 3. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

És még valami: ha ez komoly lenne, akkor nem ilyen stílusban írnál:

" Juj két órát nem fog kifizetni... juj mekkorát spórol már ezen.... :("


Hanem akkor minimum azt írnád, hogy beperelhetnéd-e azért a céget, mert ki akarják rúgni, stb.

2017. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Na, még nem is láttam a kérdésed, de már megválaszoltam :D

Ha nem Te vagy az, aki állandóan itt kamuzik, akkor bocs :)

2017. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert idegesít. A megbízó cég nem fizeti ki a biztonsági cég felé azt a két órát. Érted? A stílusom meg a megnemértés miatt van, hogy az adott cég tulajának ez a legnagyobb vergődése most, hogy két órát nem volt őrizve a cége, és nem fizet azért............. Miközben valaki rosszul lett ésé önhibáján kívűl nem tett eleget annak. Így érthetőbb?
2017. márc. 3. 09:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt a cégvezetőt, aki ráér a kamerafelvételeket nézegetni, cégvezetőként roppant módon irigylem.


Nem lehet, hogy ittas volt a rokonod és azért feküdt?

2017. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

A megbízó cég részéről ez teljesen jogos- hiszen fizetett valamiért amit nem kapott meg!


Ettől függetlenül aki alkalmazza az őrt ki kell, hogy fizesse a bérét. Ennek semmi köze ahhoz, hogy a megbízó fizet vagy sem.

2017. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Feküdt a földön hassal. Nem ivászat miatt. Epilepsziás rohama volt. Erre mondtam, hogy jó, hogy nem háttal esett.

Persze jogos, hogy nem fizet, csak én nem ezt emelném ki elsőre az ő helyébe..... mert ugyanúgy mivel nem körbe körbe kell járni egyfolytában egy őrnek lehet akkor törnek be ha pont nem járkálsz... Időnként kell körbejárni egy részen.... De érthető, csak valahol emberileg mégsem...

2017. márc. 3. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!