Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészen véletlenül, aki ezt a...

Kokavecz Attila kérdése:

Egészen véletlenül, aki ezt a kérdést olvassa, tud nekem mutatni egy ténylegesen működő IQ option kereskedési stratégiát, ami majdnem minden piaci helyzetben megállja a helyét?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 életszerű stratégiát próbáltam,az ehhez tartozó kockázat kezeléssel.Működnek is szépen,de kivétel nélkül a kritikus pillanatban ellenem fordúlnak a dolgok..

2017. márc. 20. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hahaha, 100% pontosságú lottószám megjósló progid van cserébe? :D
2017. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a kritikus pillanatban ellenem fordúlnak" - aha, tehát rohadtul nem működnek, ne áltasd magad!


Próbáld meg megérteni, hogy ilyen stratégia nincs. Próbálj meg józan ésszel belegondolni abba, hogyha lenne, az vajon ténylegesen mennyi pénzt érne a stratégia birtoklójának. Valószínűleg többet kérne érte, mint amennyit keresni tud vele, ami mennyi is? A te elgondolásod szerint végtelen. Van ennyi pénzed?

2017. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nos kb 2 éve kereskedek az IQ option-nél.Az első évem volt a tanuló pénz a második évben pedig átlag napi 10 ezer forintott keresek.csak sajna naponta nem tudok fix 10 ezret keresni.ezért gondoltam megkérdem,egy próbát megért.bár igy utólag belátom elég buta kérdés volt..... :D
2017. márc. 22. 13:32
 4/4 A kérdező kommentje:

sokan próbálták már az IQ option-t mert könnyű használni és nem tűnik nehéznek a feladat amivel akár 30s alatt kereshetsz 90% profitot a befektetésedre vetítve.

a veszteséged is fix/ügylet,ezért kiszámithatóbb a kockázat kezelés is.de!

mivel elég gyors a kereskedés ezért nem megfelelő lelkiállapot is elég ahhoz hogy sorozatban,pánikszerűen reagálj a piacra és ez pont elég egy "remek" kis számla daráláshoz.

meg kell érteni ez nem egy szokványos 8 órás munkahely fix fizuval.ez egy magas kockázatú gyors kereseti lehetőség.amihez egy megfelelő higgadság és nézőpont kell.én tudok pénzt keresni vele a fizu mellé és szerintem az átlag plusz 40-60ezer a fizumhoz éppen elég.ennyi..


legyen szép napotok! :D

2017. márc. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!