Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kisvasút vezető munka...

A kisvasút vezető munka milyen? Nehéz bekerülni mik a követelmények? Van valakinek tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy tanfolyamot kell ehhez is elvégezni, de gondolom nem annyira kemény mint egy MÁV-os vonatvezető. Vagy az eljárása hasonló lenne mint a villamosvezetőnél, hogy különböző alkalmassági vizsgálatokon át kell esni? Mennyire kell ehhez vágni a műszaki dolgokat? Még az is érdekelne, miken kell átesni, milyen vizsgálatokon és itt mennyire buknak el az emberek az eljárás során? A jelzési és gépészeti utasításokat azt tudom, hogy be kell vágni, itt is, de ezen kívül van valami nehézsége, vagy hátulütője? Azon kívül, hogy elég keveset keresnek.

2017. márc. 22. 20:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem beleírni, hogy 8 általános elegendő hozzá, és a vasúti szakma csak előny ehhez is természetesen, én ugyan nem rendelkezek ilyen végzettséggel, de jelenleg számítógép karbantartónak tanulok, csak mindennek szeretnék utána érdeklődni, mer egyszer, ha úgy adódna szeretnék kisvasút vagy villamosvezető is lenni!!! :D
2017. márc. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!